La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

22

Różnica między Argentyną i Portugalią jest taka, że jak Messi skończy karierę reprezentacyjną to ta kadra zaliczy spory regres i przestanie być jednym z głównych faworytów do pucharów.

A po odejściu Ronaldo, to kadra będzie mogła odetchnąć i może zrobić naprawdę dobrą pakę z tym talentem, który mają. W końcu odejdzie facet, którego nie masz prawa zmieniać, nawet jak się kopie po czole 90 minut. Te dwie bramki z Uzbekistanem nic nie zmieniają, bo takich drużyn na tych mistrzostwach być nie powinno.

Trochę sztucznie teraz został przywołany CR7 do debaty strzelając Uzbekom, ale jestem pewny, że z mocną Kolumbią wszystko wróci do ustawień fabrycznych. I ja naprawdę jestem w szoku, że ludzie są tak w niego zapatrzeni, że nie widzą jak on tragicznie gra na ostatnich wielkich turniejach.

4

@Luciano99 po odejściu benchmana to dopiero zaczną trofea zdobywać, no chyba że będą rozkazy z góry żeby go do 50 powoływać to te vitinhe też przeminą xD

2

@Luciano99 muszą jeszcze wymienić kilka elementów, bo Bruno, Bernardo i Cancelo cienko widzę za 4 lata w MŚ - 35-36 lat będą mieli

3

@Luciano99 Jesli strzeli Kolumbi i Portugalia awansuje z 1 miejsca to będzie mógł powiedzieć ''am back''

1

@Transu96 Przypomnisz mi ile Portugalia się nawygrywała pucharów w całej historii przed karierą Ronaldo?
Bo z nim w składzie wygrali 3.

1

@Encore @Luciano99 ciekawe, bo czasami ta „9” jak sie przełamuje to potem idzie lepiej

ALE tez jest to ryzyko ze zagrali z drużyna tier 2/tier 3 w samej Azji i ze wszystko dobrze, dobrze chlopaki robią, a tu wlasnie powrot do ustawien ktore widzimy juz od dlugiego czasu.

Mecz z Kolumbia bedzie testem, ale tez nie przekresli niczego bo Portugalia i tak wychodzi z grupy bo:
A/ wygrana i jednak pokazanie sie z juz z mocnym rywalem to bedzie taki sygnal
B/ wlasnie jak nie pojdzie to przy pucharowej mozna dokonac korekty

Inna sprawa, czy Gonzalo Ramos to tez nie jest crack na 9 - różnica pewnie bylaby w pressingu, mobilnosci i liczbie kilometrów ale technika jest po stronie Cra

1

@Eklerek Ciężko żeby wcześniej wygrali LN kiedy jej nie było.

2

@PatrykBarca Euro też ciężko. Fakty są takie, że przed Ronaldo Portugalia znaczyła tyle co Polska.

1

@Eklerek Finał euro bez niego wygrali

0

@Eklerek euro wygrali dopiero jak zszedł, a Liga Narodów to nie trofeum, takie są fakty

0

@Eklerek Wygrali jak go nie było na boisku. Na MŚ dochodzili dalej bez niego kiedyś.

Czyli podsumowując bez niego mają medal MŚ. Z Nim mają 1 Euro.

0

@PatrykBarca Bez niego z grupy na tym Euro, by nie wyszli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?