- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
9
Zbliżają się wakacje i jak zauważył @Batys zaraz ruszycie na urlopy.
Pamiętajcie, że w Polsce na plaży nie można opalać się toples. Za to jest pincet złotych mandatu. @clyde @July_6_BcN @Popitek12
6
@Safrani No chyba, że na oficjalnych plażach dla nudystów. Tam można, jeszcze jak!
6
@Safrani na plaży nie można, więc dziewczyny zapraszam do siebie do ogródka
1
@Safrani pomijając fakt, czy można czy nie można, to przede wszystkim to wcale nie jest zdrowe.
@ProMILs dzięki, mam swój ;)
2
@July_6_BcN powietrze też jest niezdrowe ;)
1
@Safrani ja mogę.
2
@July_6_BcN to przyjdę popatrzeć
2
@Safrani Dawać dziewczynom mandat za toples to grzech xd
3
@michaleu tak daj @FcPortoFan1999 bo będzie kosil trawe na golasa
3
@Safrani Że niby czego nie można? Fotka z wyjazdu rowerowego
https://ibb.co/TDw2F4sf
4
@gumaz Sąsiadki będą miały na co popatrzeć xD
1
@Safrani ja jak tylko zauważam takie rzeczy to szybko 3 cyfry na telefonie lecą
1
@Popitek12 brawo Popsiak
2
@Safrani Jeden sąd powie tak - drugi sąd powie tak - "W uzasadnieniu wyroku Sąd wskazał iż wybryk to zachowanie którego w konkretnych okolicznościach nie należy się spodziewać – jest to zachowanie nieakceptowalne zwyczajowo. Natomiast czyn jest nieobyczajny jeśli jest to czyn niemoralny, nieprzyzwoity.
Tymczasem Obwiniona, przebywała na kąpielisku, a więc miejscu przeznaczonym do opalania, opalała się bez stanika, odsłaniając piersi. W aspekcie ustalonych realiów należało zadać pytanie, czy takiego zachowania w tym konkretnym miejscu nie należało się spodziewać w XXI wieku, w dobie ogólnodostępnej nagości wyłaniającej się z mediów, spotkanej na plażach poza granicami kraju, a także, coraz częściej na nadbałtyckiej plaży naszego kraju?”
Dalej czytamy, że: „Nie sposób także twierdzić, że zachowanie obwinionej było również nieprzyzwoite, niemoralne, innymi słowy nieobyczajne. Obwiniona, opalając się w stroju topless, przebywała na kąpielisku, a więc w miejscu do tego przeznaczonym. Jej zachowanie dostosowane było do miejsca, w którym przebywała."
2
@maroon Czyli jak z rabinami. Fajnie
1
@Safrani Ja się zawsze tak opalam. A Ty co, koszulkę zakładasz?
1
@Dari0G ja się opalam w swoim ogrodzie, więc mogę jak chcę