La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

27

Kiedyś myślałem, że Messi to pogra sobie do 34-35 lat i skończy karierę, a te MŚ 2022 to będzie jego last dance. A ten dziad ma 39 lat, 5 goli w 2 meczach MŚ 2026 i mówi, że dopóki będzie piłka dobrze chodzić przy nodze, to będzie kopał dalej.

Po Ronaldo to się spodziewałem, że będzie cisnął ile ma siły, ale Messi mi się wydawał gościem, który szybciej to skończy. Ta jego sekta w reprezentacji robi jednak robotę. No i w końcu się trafił trener, który wie co ma robić i jak ich zmotywować.

4

@Luciano99 dosłownie XD

3

@Luciano99 Messi, oszukałeś 8 miliardów ludzi. Kończ ty tą karierę i otwórz kebaba jak Podolski

9

@Luciano99
Po pierwszych dwóch słowach przestałem czytać ten stek bzdur

3

@Luciano99 No nie, stary. Taki bezczelnie łatwy skok na herby?
:)

1

@Dari0G
To już niestety norma u tego użytkownika w ostatnim czasie

3

@Dari0G Już mi te herby niepotrzebne, mogę parę oddać potrzebującym.

@Frimpong Ja cię po prostu lubię punktować, a ludzie to szanują i klikają herba, nic na to nie poradzę.

3

@Luciano99
Jak będzie go to dalej cieszyło to niech gra jak najdłużej.

Reporter: „Zamierzasz grać jeszcze przez kilka lat?”

Messi: „Tak, tak... Będę grał jeszcze przez jakiś czas, dopóki będę mógł wnosić wkład, czuć się dobrze fizycznie i pomagać moim kolegom z drużyny... Będę kontynuował grę.

Reporter: „Mam na myśli, czy rozegrasz Mistrzostwa Świata w 2030 roku?”

Messi: „Nie wiem. Prawda jest taka, że teraz o tym nie myślę. To wydaje się trochę odległe... ale, jak powiedziałem, żyję z dnia na dzień i skupiam się na teraźniejszości”

On nie zaprzeczył, chłopaki...


4

@Luciano99 "Ja cię po prostu lubię punktować, a ludzie to szanują i klikają herba, nic na to nie poradzę."
Jak Dawid Kacprzyk: "Ja po prostu lubię dużo pracować, a szpital to szanuje i mi płaci miliony, nic na to nie poradzę."

2

@Luciano99 punktować mozesz dopiero teraz jak już przeszedłem na zadymiarska emeryturę.

Najważniejsze, że w moim prime siedziałeś cichutko jak mysz pod miotła i to mi wystarcza.

3

@Frimpong Twój prime to jak przetrzymywałeś syna w piwnicy...?

2

@Bocheno1
Tak i go odwiedzales wieczorami

1

@Frimpong Taka rola wujasa ... ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?