La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

1

Obserwując sytuację medialną wokół transferu Juliana Alvareza, nie wyobrażam sobie scenariusza w którym Atletico sprzedaje go do Barcelony w tym okienku transferowym.
Po tym jak publicznie wyśmiali Barcelone w mediach społecznościowych, patrząc z punktu widzenia biznesowego, sprowadziliby się do klubu kategorii B, gdyby na koniec zgodzili się na transfer do Barcy.
Tym bardziej, że Atletico podkreśla że aspirują do nawiązania walki z Realem oraz Barcą i gry o największe trofea, co potwierdzili zakupami w poprzednich okienkach transferowych.
Moim zdaniem przekaz dla Juliana będzie następujący: chcesz transferu? Przedstaw z agentem ofertę na +150mln spoza Hiszpanii, to będziemy rozmawiać. Jeśli nie, to zapraszamy do treningów w Lipcu.
Wbrew ramblowej narracji oni mają bardzo mocną pozycję negocjacyjną i sprzedaż Juliana do Barcelony byłaby dla nich marketingowym strzałem w kolano (biorąc pod uwagę wcześniejszą ofensywę memową - jakkolwiek niedorzecznie to brzmi).
Nieżalenie czy ktoś jest zwolennikiem czy przeciwnikiem transferu Alvareza, sytuacja jest bardzo ciekawa i osobiście uważam że Atletico nie ugnie się co do transferu do Barcy.

0

@ToWinaSedziego

Nie można sprowadzić się do poziomu, na którym już się jest

1

@ToWinaSedziego Dokładnie to samo wczoraj mówił Footroll.

0

@Zoker nie oglądam Footrolla, ale chętnie obejrzę żeby jeszcze bardziej utwierdzić się w moim przekonaniu xD

1

@ToWinaSedziego Też tak myślę. Zapewne na początku lipca odrzucą naszą ofertę, a my pójdziemy po Kroupiego/Pedro/Oyarzabala i jeszcze na jakiegoś Lukebe zostanie.

0

@Who_you_mam wiadomo, że możemy mieć bekę z Atleti ale prawda jest taka, że z pomocą sędziów ale jednak dwukrotnie wyeliminowali nas z rozgrywek w poprzednim sezonie.

@Zoker przebrnąłem jakoś przez ten wczorajszy materiał, ale nawet z prędkością x1.3 ciężko mi słuchać Footrolla.

@Hindus gdybym miał wybierać, to postawiłbym na Osimhena bo uważam że jest to profil idealny do Barcelony Flicka. Oglądałem w poprzednim sezonie dwumecz Juve vs Galata w LM i nie ma fizycznie takiej możliwości żeby Alvarez wykonał taką pracę na boisku (walka z obrońcami), jaką wykonał w tamtym dwumeczu Osimhen.
Z opcji bardziej budżetowych prawdopodobnie Oyarzabal by się sprawdził i być może przez rok pojawiłaby się ciekawsza opcja na rynku.

0

@ToWinaSedziego Oyarzabal to nie będzie tani zakup, to jest transfer przynajmniej 60+, a za rok i tak nie będziemy mogli wykonać grubych transferów, bo wypadniemy z 1:1. Dla mnie perfekcyjną opcją byłby właśnie Pedro, on łączy ze sobą wszystko rozegranie, drybling, fizyczność, pressing i wykończenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?