La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

4

Już któreś źródło wspomina o tej tajemniczej klauzuli choć pojawiają się jej różne wersje. Tym razem mocne źródło…tyle, że w UK więc podchodziłbym z dystansem.
@BORO_12
@blakkudium

1

@ViscaelBarca2007 A Jacobs nie wspominał już o tajemniczej klauzuli x czasu temu? Coś mi się kojarzy właśnie.

2

@ViscaelBarca2007 Strach zaczął ci zaglądać w oczy?

2

@Bolton jak prawdziwy polityk zmieniam ugrupowanie celem wyciągnięcia większych korzyści i udaje, że nic się nie stało xD

@blakkudium narazie głównie widziałem z hiszpańskich źródeł np. tego Jose Alvareza z Chiringuito, ale możliwe.

2

@ViscaelBarca2007 głupoty, jakby była jakaś klauzula to by nie było takiego cyrku

1

@BORO_12 No chyba nie.
Klauzula być może jest ale Barcelonie strasznie nie na rękę by to wpłacać w całości od razu.
Wolą dogadać się nawet płacąc więcej ale na raty.

1

@Roobo nic nie ma, jedyna klauzula to 500mln. Zaczynają dorabiać jeszcze teorie że ta wymyślona klauzula jest na zasadzie że muszą przyjąć ofertę o jakiejś tam wartości no to ludzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?