La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 740 Culés

2

3 dni upalow i juz placz, pomyslcie takie filipiny 300 dni w roku i w kazdy dzien 35+ a kazda noc 26+

3

@Hasszz Na Tajwanie podobnież.Ale nikt tu nie płacze tylko każdy zdrowomyślacy człowiek wolałby temperaturę 22-25 stopni niż skwar jak na Pustyni Danakilskiej w Etiopii.

2

@Hasszz Tylko, że oni są do tego przyzwyczajeni, żyją tak od urodzenia, ich organizmy już całkiem inaczej to znoszą.

0

@Hasszz ja tam nie płaczę. Szczerze powiedziawszy, to nigdy mi żadna pogoda nie przeszkadza. I w sumie, po co marudzić na rzeczy, na które nie ma się żadnego wpływu?

0

@Hasszz Biorąc pod uwagę moje zamiłowanie do takich temperatur to właśnie w takich rejonach powinienem się urodzić.

1

@Hasszz jakbym chciał takie temperatury to bym tam się wyprowadził

0

@Starrk Nie, organizm znosi to tak samo nei da sie przyzwyczaic do upalow.

2

@Hasszz Przecież nawet wśród Polaków, tutaj na LR, są osoby, które lepiej znoszą upały, a które gorzej.
Oczywiście, że od tego gdzie się urodziłeś zależą twoje uwarunkowania genetyczne i odporność na zimno/upały.

0

@Hasszz Panie - a czy my wyglądamy jak oni? Nawet nasza skóra nie jest na to gotowa.

0

@Starrk Nie do konca, filipinczycy np sa niscy mniej wlosow maja i pot rozchodzi sie bardziej rownomiernie ale to nie zmienia faktu ze dla nich 40 stopni jest tak samo upalne jak dla nas. Organizm nie przyzwyczaja sie do takich temperatur, troche lepiej je znosza ale nie jest to dla nich nic przyjemnego. W dzien bardzo malo pracuja chowaja sie wcieniu i w kazdej nawet drewnianej chacie sa wiatraki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?