La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1040 Culés

3

oo, ale to by było piękne kolabo rząd - prezydent :D


4

@draxidox wykształceni za kasę podatników, pensje z kasy podatników i mają problem, że podatnicy będą wiedzieć ile zarabiają... Typowa kasta.

0

@mkord a kto nie jest wykształcony za kasę podatników? niech pensje wszystkich będą jawne. W tym wszystkim śmieszne jest to, że wystarczy się zainteresować i wielu lekarzy, fizjoterapetów itp. pensje można znaleźć teraz na stronach NFZ dlatego, że umowy z NFZ są jawne od bardzo dawna. Więc jeśli lekarz czy inny podmiot medyczny ma podpisaną umowę z NFZ to jego umowa jest jawna.

2

@draxidox A czemu lekarze mają ujawniać swoje zarobki, skoro inni nie muszą, a też grubo wałują? Poza tym ten pomysł krzywdzi uczciwą część medyków.

0

@draxidox Czemu ma służyć ta ustawa? Kto miałby mieć wgląd w ich zarobki?

0

@maroon na przykład ja bym chciał wiedzieć ile zarabia cwaniak co w prywatnym gabinecie siedzi w świątek piątek i niedziela, a w szpitalu jest tylko kilka godzin tygodniowo.

0

@chosenone pensje policjantów, strażaków, urzędników są jawne bo to sfera budżetowa, jak dostają kasę z budżetu to także powinno być to jawne.
To co zarabiają w prywatnych gabinetach to ich sprawa dopóki robią to poza godzinami pracy w szpitalach, ale niestety często się to czasowo nie spina.

0

@Foton Aha. Czyli to ma być wgląd dla postronnych. I co zamierzasz zrobić z taką wiedzą?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?