- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
0
Moje krótkie i obiektywne "przemyślenia" względem strasznie naciskanego ostatnio (choć i dawniej) Gonzo Higuaina.
Generalnie spotykam sie bardzo, bardzo często z hejtami, wyśmiewaniem, poniżaniem argentyńskiego napastnika. Czasami wyjdzie coś smiesznego, jakiś mem, jakiś żart, ale ludzie, którzy piszą na poważnie, że Higuain to drewno i słaby napastnik powinni nieco sie pohamować. Kto pisze najwięcej takich komentarzy ? Z czystej ciekawości obliczyłem średnią tych komentarzy, z której wynika, że kibice Realu najczęściej są tymi wyśmiewającymi Igłę. Otóż moje zdanie na temat Argentyńczyka troszke sie z innymi nie zgadza. Oczywiście niczego nikomu z tu obecnych nie narzucam, po prostu wklejam swój obiektywny pogląd. De facto - Higuain nie miał udanych mistrzostw. Przypinam tutaj mecz Argentyna vs Belgia z ćwierćfinałów MŚ. Bramka Higuaina dała awans, Argentyna nie porywała. Na MŚ zaliczył także jedną asyste, ale to mało ważne. Mistrzostwa mistrzostwami, gra w klubie swoją drogą.
Dla porównania zestawię Gonzo z napastnikiem Realu - Benzemą. Były narzekania na Higuaina, popatrzmy na statystyki i wkład w grę obu panów.
Pierwszy sezon w RM :
Benzema : 8 bramek w 27 meczach
Gonzalo : 8 bramek w 25 meczach
Najwięcej bramek w sezonie podczas występów w RM :
Benzema w sezonie 11/12 : 34 mecze, 21 bramek
Higuain w sezonie 09/10 : 32 mecze, 27 bramek
Ogólna liczba bramek dla Realu (6 sezonów (czas gry GH dla RM)) :
Benzema: 87 bramek (od 09/10 do 14/15)
Higuain : 105 bramek (od 07/08 do 12/13).
(1)