- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
82 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
28 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
5
Bardzo dobrze że Francuzi ruszyli z akcją odwetową, pytanie co teraz? Tamci odpuszczą czy kolejny atak? Jeśli pójdą za ciosem to zrobi się niezła wojna.
5
@Stinger Wątpię, ze terrorysci odpuszczą...
2
@Stinger Pójdą za ciosem... ech.
Przykre to jest.
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."
Wiem, że jest to ogromnie trudna sytuacja, ale moim zdaniem to nie jest super pomysł by teraz ich bombardować.
2
@Stinger Nie odpuszczą, oni z tego pewnie są zadowoleni, trzeba przyjąć zaproszenie walki i tą walkę wygrać, a jak to chyba każdy wie.
7
@macio_944 Nie ma wyjścia. Trzeba ich zniszczyć tam, a potem sprawdzać wszystkich 'arabopodobnych' w Europie.
3
@Kredon i reszta
No dokładnie, terroryści nie po to zaczynali by teraz odpuszczać... tym bardziej że oni niczego się nie boją. Skoro sami siebie wysadzali to śmiercią ich niw wystraszysz...
1
@Kubix93 Hmm... myślisz że da się sprawdzić wszystkich "arabopodobnych" w Europie bez zamachów jak w piątek ?
Ciężko... ich przyjechało tutaj setki tysięcy, tylko kwestia czasu zanim znów się coś wydarzy.
0
@Stinger Bombardowania uważam za bardzo dobry pomysł, ale trzeba mieć na uwadze, że stworzy się błędne koło ci uchodźcy którzy są teraz w Europie mogą nie patrzeć przychylnie, jak zabijają ich rodaków i kiedyś mogą zacząć się mścić nawet ci, którzy w tej chwili są niewinnymi uchodźcami, kiedyś mogą przerodzić się w terrorystów. Dlatego jestem zdania, że trzeba ich wypędzić z Europy wszystkich.