- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1301 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1301 Culés
0
Barca nie bedzie skladac skargi za stapanie po nogach Messiego. Tak sie broni swoich pilkarzy.
5
@fcbcampeones0809 Jak ma złożyć skoro rozpatrywane może być tylko to co jest zapisane w protokole sędziego, a tej sytuacji zapisanej nie ma.
0
@fcbcampeones0809 Zródło?
0
@Kubix93 No to zlozyc skarge ze nie bylo w protokole. ;) Zreszta powtorki sa, wszyscy widzieli ale sedziow w poblizu bylo dwoch i oczywiscie zaden nic nie widzial.
1
@fcbcampeones0809 Co z tego, że są powtórki ? Jeżeli bramkarz dostałby za to żółtą kartkę to można by było się cofnąć do tej akcji, zobaczyć powtórkę i dać karę, a w zasadach jest tak, że jak o tej akcji nie ma nic wspomniane w protokole - żadnego faulu, żadnej kartki to mogą tego bramkarza, że tak powiem w dupe pocałować. Kary nie będzie i tak, chociażby Barcelona złożyła i 30 skarg.
1
@Kubix93 Wysatarczy wystosować oficjalny komunikat, że FCB potępia takie zachowanie. A gdzieś odwołać na pewno się da.
0
@Kubix93 Barca powinna zrobic wszystko zeby zwrocic na to uwage i ich ukarac. Jak nie beda nic o tym mowic to bedzie tylko wiecej takich sytuacji.
0
@fcbcampeones0809 Taki mamy klimat i nic się niestety zrobić nie da.
Można ewentualnie jak już kolega wyżej napisał - jakiś komunikat wydać, że potępiamy takie coś itp. Nic więcej w tej sprawie nie zrobimy, takie przepisy. Co nie zmienia faktu, że ten buc z bramki powinien z 5 meczy sobie odpocząć za takie chamstwo.