- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
7
Tak się zastanawiam nad polskimi starciami o pasy mistrza świata w wadze ciężkiej i jeśli dobrze liczę to pojedynek Szpilki z Wilderem to będzie starcie numer 9.
Jak to wyglądało w ostatnich latach?
Wszystko zaczął Anderw Gołota.
* Najpierw pojedynek z Lennoxem Lewisem - porażka niestety zasłużona.
* Potem Chris Byrd - moim zdaniem oszustwo i skandaliczna "porażka" Polaka (był remis ale w takiej sytuacji mistrzem zostaje obrońca tytułu). Sędziowie oglądali inną walkę?
* Kolejny na drodze Andrewa był John Ruiz - niestety kolejna porażka jednak sam polski bokser mówił że był lepszy i de facto był, to rywal dwa razy leżał na dechach...
* Ostatnią szansą na mistrzowski pas był pojedynek z Lamonem Brewsterem ale tutaj podobnie jak z Lewisem, szybki wpie**** i po zabawie.
Także Andrzej Gołota aż 4 razy walczył o pas mistrzowski i niestety ani razu nie wygrał ale prawdę mówiąc powinien wygrać co najmniej raz, a de faco nawet 2.
Następni polscy ciężcy bili się już po razie, a byli nimi:
* Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko - chyba jedna z największych sensacji, Alberto nigdy nie był gigantem aż tu buch, walka o pas mistrza świata. Niestety porażka i do widzenia.
* Tomasz Adamek vs Witalij Kliczko - Góral miał we Wrocławiu zawojować "świat" i mimo iż za bardzo nie zbierał po mordzie przegrał dość wyraźnie.
* Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Wydawało się że Wach ma największe szanse aczkolwiek kiedy doszło do pojedynku miał tylko jedno dobre uderzenie, baty większe od Adamka mimo że wzrostem nie ustępował Kliczce.
* Andrzej Wawrzyk vs Aleksander Powietkin - Druga taka nieco sensacyjna walka polskiego ciężkiego o pas, Wawrzyk szans nie miał żadnych i dostał srogie lanie.
A więc przed nami walka numer 9 o tytuł mistrza świata.
Czy Artur Szpilka wreszcie zdobędzie go dla Polski?
0
@Stinger Ty to pownienes zalozyc bloga i tam to wszystko wypisywac sobie
3
@FreeCatalonia Ja? Czemu?