- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
8
Ten weekend zaczyna się bardzo dobrze dla polskich piłkarzy (napastnicy/skrzydłowi) w zagranicznych ligach.
Łukasz Teodorczyk strzelił dzisiaj drugą bramkę w lidze ukraińskiej.
Waldemar Sobota strzelił trzecią bramkę w drugiej Bundeslidze.
Arkadiusz Piech strzeli 7 bramkę w 6 kolejnym meczu z lidze cypryjskiej.
Polacy poczuli że Euro coraz bliżej ale Sobota i Piech raczej się spóźnili. Ich szanse na wyjazd do Francji są bardzo małe żeby nie powiedzieć zerowe (Piech).
0
@Stinger Piech raczej jest obecnie piątym napastnikiem. Po tej trójce powołanych jeszcze moim skromnym zdaniem jest Mariusz Stępiński. Bardzo lubię też Łukaza Zwolińskiego, jednak w tym sezonie jest cieniem siebie z poprzedniego.
1
@Zeidarusek Jest jeszcze Artur Sobiech i Kamil Wilczek. Wiem że grają słabo lub wcale nie Nawałka lubił ich powoływać także nawet nie wiem czy Piech mieści się w TOP 5.
2
@Stinger Sobiech jest strasznie rzadki, wystarczy zobaczyć ile bramek strzelił łącznie w Hannoverze (wiem, że miał kontuzje itp. ale i tak mało strzela). Lewandowski, Milik, Teodorczyk, Stępiński i ewentualnie Piech to są teraz chyba najlepsi polscy napastnicy - wystarczy, że na Euro pojedzie pierwsza trójka i będzie ok.
1
@JimMorrisonFCB No wiem, wiem ale jednak Nawałka wolał powoływać Sobiecha niż innych także śmieć twierdzić że on jest wyżej w hierarchii aczkolwiek Piech wtedy nie grał więc ciężko mówić jak jest teraz.
1
@Stinger A w ogóle jest w tzw. Ekstraklasie jakiś godny uwagi polski napastnik? Bo generalnie nie śledzę tych rozgrywek i kojarzę tylko Stępińskiego.
1
@JimMorrisonFCB Takiego który mógł coś zdziałać w reprezentacji to raczej nie ma.
Można wymienić Kownackiego czy Maka jako utalentowanych albo Zwolińskiego jednak on mocno osłabł, a tak to ciężko kogoś znaleźć.
Sam ostatnio bardzo rzadko oglądam polską ligę więc nie wiem kto teraz się wyróżnia ale nie ma takiego który mógłby coś zdziałać w reprezentacji poza właśnie Stępińskim ale i on tylko jako ten czwarty, a więc grałby tyle co nic.