- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
0
Ale pustki.
To co, dzisiaj Altetico roznosi Psv? Atletico jest w mocnym gazie, a psv masowo traci bramki. Ciekawe również czy Man City wygra z dynamem w swojej aktualnej formie
0
@Lamora Mam nadzieję, że i Atletico i City wygrają swoje mecze :D Postawiłem na te 2 mecze 80 zł z kursem 2, czyli podwojenie stawki na dobry obiad :)
0
@Lamora Atletico - PSV 1
City - Dinamo 1
Barca - Arsenal handi
0
@JimMorrisonFCB Już nawet nie chodzi o stawianie, bo też podobnie postawiłem. Tak pytam o ich formę. Można mieć wątpliwości co do formy Man city, bo o Atletico jestem spokojny.
1
@Lamora Też właśnie się zastanawiam, czy obstawiać City, tym bardziej że mają sporą zaliczkę z Kijowa.
0
@JimMorrisonFCB Według mnie będą chcieli zagrać dla kibiców i wynagrodzić ostatni remis, stąd mój zakład na nich.
0
@JimMorrisonFCB Ale chyba nie dadzą sobie wbić jednej bramki nie strzelając ani jednej. Każda stracona bramka u siebie powinna ich niepokoić. Jak Dynamo strzeli 2 bramy i jest sraka.
1
@Lamora Strzelić może i strzelą, ale obawiam się, że może paść remis.
0
@JimMorrisonFCB To może postawić, że obie strzelą ;) Dobry kurs jest ;)
0
@Lamora Jaki?
0
@JimMorrisonFCB 1,75 w bet 365. Chyba tak postawię plus inne mecze LM i LE.
0
@Lamora Możesz spróbować, ja jeszcze się waham.
1
@JimMorrisonFCB Spoko, ja też. Nie mam do angoli zaufania po ostatnich kuponach, które mi zawalili.
1
@Lamora A Liga Europejska to w sumie spora loteria, ale może coś tam się znajdzie ciekawego.