- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
13
Ja pierdziele. Nawet w meczu z ostatnim w tabeli hetafe - ronaldo musi zebrac o karnego i machac lapami...
1
@Kapitan hawk Przynajmniej coś robi, nie to co Messi z Atletico.
6
@Aerox Przynajmniej coś robi? Żebrząc o karnego? Nie ośmieszaj się. Takich pajaców w zespole nie potrzeba, nawet kiedy drużyna przegrywa.
0
@pieknisZmadrytu Lepiej robić coś aby zdobyć gola niz stać albo człapać cały mecz w LM.
Komentarz usunięty
1
@Aerox Robić coś żeby zdobyć gola. Nono, machać łapami i kłaść się w polu karnym. Tego się oczekuje od zawodników. Po takich "próbach" zdobycia gola można im bić brawo, Człowieku skończ te brednie.
1
@Kapitan hawk Porównuje aktywność w danym meczu.
5
@Aerox Jak glupim trzeba byc zeby pisac takie rzeczy? Zenujace, przykre, chaniebne. Poziom tej strony poznaje sie jak ludzie daja Messiemu Ronaldo jako przyklad do nasladowania. Oczy bola :(
3
@Aerox Aerox, a może tak wrócisz na swoją fioletową stronę? Żal mi ludzi, którzy zamiast dyskutować o swoim klubie na swojej stronie to przychodzą tutaj i plują na Barcelonę, bo najwyraźniej mają przesrane życie i muszą się w taki sposób wyładowywać. :D
1
@Aerox To znaczy, ze nie masz pojecia o pilce. Mecz meczowi nierowny, a aktywnosc jest wartoscia zmienna i zalezna od wielu czynnikow, w tym wypadku chociazby od rangi przeciwnika.
0
@Aerox powiedz mi gdzie był grzmot w meczu z Atletico? skoro tak do Leo się przypier.. ogarnij się hala dzieciaku.
1
@Pawlak1992 Ja nie pluję na Barcelonę, przynajmniej umiem napisać nazwisko Messi z dużej litery nie to co niektórzy na tej stronie, przykład mamy powyżej.
1
@Aerox Jestes taki cudowny i wspanialy, az polece twoj komentarz, bo napisales Messi z duzej litery, nie to co niektorzy na tej stronie! :D
0
@Kapitan hawk Dziękuję bardzo.
0
@Aerox A co to według Ciebie jest, jak nie plucie?