- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
1
Jak było o muzyce, to zapodam to, czego ja słuchałem, głównie przez to, że rozpadł się mój związek. Utwór jest chyba klasykiem. Zespół na pewno ;) Uwielbiam ten utwór, moim zdaniem jest piękny.
0
@polarinho Słuchasz Huntera? Ich muzyka to miód dla moich uszu.
3
@tadzik447 Kiedyś coś tam słuchałem, natomiast nie na tyle ich znam, by się nazywać ich fanem ;) Miodem dla moich uszu są właśnie TSA, Marek Piekarczyk Dżem, Perfect, Hey, Oddział Zamknięty, KAT, AC/DC, Metallica, Lynyrd Skynyrd i wiele, wiele innych starych zespołów. Jakoś mnie ojciec w tej muzyce wychował.
1
@polarinho Marka Piekarczyka miałem przyjemność słuchać i oglądać na premierze Jesus Christ Superstar w Poznaniu, wystawionej przez Teatr Muzyczny i muszę przyznać, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pomimo upływu lat, wokal cały czas na wysokim poziomie :)
1
@JimMorrisonFCB Właśnie chciałbym go usłyszeć w tym spektaklu, ciekawe jestem, jakie wrażenia wywołuje w tej roli. Natomiast uwielbiam jego muzykę i jego koncerty, podczas których ma naprawdę świetny kontakt z publicznością. Nawet zdarzyło mi się pić z Markiem po jednym z koncertów, w sumie wyszło zupełnie przypadkowo, ale jest co pamiętać :D
1
@polarinho Pozazdrościć :) A musiacal ten spotkał się z takim uznaniem, że podobno ma być jeszcze wystawiany tylko nie wiem, czy również Marek będzie grał w nim.
1
@JimMorrisonFCB Któregoś razu słuchałem RMF FM, w dniu, kiedy AC/DC wybrało Axl Rose'a na następce Briana Johnsona. I padło pytanie, kto z polskiej sceny mógłby śpiewać w AC/DC. Od razu pomyślałem o Marku :D Gdyby tylko znał angielski, to pewnie dobrze dałby sobie tam radę. Kurde, nie mogę się doczekać, aż znów przyjedzie gdzieś w moje okolice.