- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
3
Pierwszy albo jeden z pierwszych razów słucham komentarza Hajto i w sumie słuchając tego człowieka to każdy z nas mógłby na podobnym poziomie skomentować spotkanie piłkarskie bez jaj... czym on się tak wybił?
6
@Phatro Był solidnym piłkarzem, miał znajomości i się wybił.
0
@Phatro Właśnie niczym pierdzieli od rzeczy aż ciężko się tego słucha. A dzisiaj to już przechodzi samego siebie
0
@Phatro Ja właśnie nie rozumiem tej panującej tendencji jeżeli chodzi o komentarz meczów piłkarskich w Polsce - bo z reguły jest tak, że spotkanie komentuje dwóch: jeden normalny etatowy komentator fachowiec oraz doczepka w osobie byłego polskiego piłkarza, która często nie ma nawet poprawnej dykcji, wiedzy, a język polski sprawia mu nierzadko trudność - a ktoś taki występuje w roli "eksperta", czego zupełnie nie rozumiem, bo to, że kopał kiedyś piłkę, względnie na poziomie profesjonalnym, nie jest dla mnie żadnym argumentem, że ocena meczu takiej osoby jest w jakikolwiek sposób miarodajna.
Zupełnie nie rozumiem jak można dać komentować mecze takim ludziom jak: Kosowski, Baszczyński, Żurawski czy Żewłakow? Czemu spotkania nie może komentować dwóch normalnych komentatorów, którzy zajmują się tym zawodowo?
Wg mnie jedynymi byłymi piłkarzami, którzy trzymają poziom jeżeli chodzi o komentarz są: Murawski (wg mnie najlepszy z tej grupy, który wg mnie nie odstaje od etatowych komentatorów), do tego przeboleje Mielcarskiego no i wg mnie Majdan też mówi rzeczowo i konkretnie(ale tu pewnie zdania są podzielone)