- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1060 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
16 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1060 Culés
2
To teraz jak mecz o SPH Hiszpanii będzie w TVP to strasznie współczuję Szpakowi. Znowu się pogubi.
1
@sewerynVeB Maskerano i 7 pozostalych odmian tego nazwiska... :D
2
@Kapitan hawk Z Suarezami będzie śmieszniej.
7
@sewerynVeB Ja czuje, ze nawet Alves przez chwile bedzie obecny na murawie :D
0
@Kapitan hawk To jak się w końcu czyta to nazwisko? Zawsze myślałem, że "Maszerano", ale przez różnych komentatorów i różnych ludzi już się pogubiłem. "Maszczerano", a nawet "Marszczerano" :D
0
@Kapitan hawk Maradona (Messi) i Pele (Neymar) pewnie też znajdą swoje miejsce w składzie Barcy. Ale szanujmy Dariusza, tak idealnie pasującego głosu do komentowania piłki nożnej chyba jeszcze żaden komentator nie miał.
3
@KamQiX Z panem Szpakowskim to kawal historii. I to trzeba mu oddac. jak dla mnie jedna z najwazniejszych osobistosci szeroko pojetego sportu, ostatnich 25 lat. Lat niestety przybywa i z czasem pomylek jest co raz wiecej, ale..." Czy to jest ta akcja??? Tak, tak! To jest go! To jest Iniesta!!" - pozostanie na zawsze w mojej pamieci :)
1
@VillaMaravilla5000 Powiem Ci, ze co wieksza impreza, to co roku odmienia sie inaczej :D masz przyklad z tego sezonu w Eleven. Udana interwencja Tera Sztejgena...
0
@VillaMaravilla5000 "Marszczerano" to na pewno nie, bo to takie heheszki ;) Tu jak go gościu przedstawia to osobiście słyszę "Hawier Maczerano", więc najprawdopodobniej jakoś tak jest poprawie.
0
@VillaMaravilla5000 http://pl.forvo.com/search/mascherano/
2
@Kapitan hawk Akurat "ter Sztejgen" to poprawna forma. Chodzi o to, że nikt w tym kraju nie potrafi wymówić niemieckich nazwisk. W j.niemieckim "e" po spółgłosce to jest takie delikatne "ei". Nie wspomnę już o "Ozilu" Borka, czy "Uzilu" Szpakowskiego, bo tak kiedyś usłyszałem od niego...