- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
2
Z tym Neymarem sądzę, że jest to na 90% próba jego (ojca) zdobycia lepszego kontraktu i wyższej pensji właśnie w Barcelonie. Nie sądzę by Neymar chciał teraz odejść, tym bardziej, że MSN jest bardzo medialne, a on wydaje mi się lubi być w centrum uwagi :D
1
@KamQiX A jakby to byla prawda i rzeczywiscie PSG polozyloby 190 mln na stole to ja bym sie nie zastanawial. :D
3
@fcbcampeones0809 Podaj przykład piłkarza na jego miejsce, żadnej alternatywy nie widzę na rynku, poza tym jego wartość marketingowa rośnie z dnia na dzień i juz jest za Messim i Ronaldo, klub powinien go zatrzymać, chemia między naszym tridente jest niespotykaną wiec nie widzę sensu sprzedaży i spokojnie czekam co będzie
0
@tmQbassive Neymar predzej czy pozniej odejdzie z klubu. Poza tym mowie czysto teoretycznie bo wszyscy wiemy, ze taka kasa nie wchodzi w gre. Nawet Katarczycy nie wydaliby takich pieniedzy.
2
@tmQbassive Kapustka:D a tak serio....drugiego obecnie nie ma, ale za kasę, którą dostalibyśmy moglibyśmy kupić takiego Pogbę za 100, Dybale za 60 i zostałoby na obrońce/ zmienika dla Suareza. to oczywiście tylko luźne myśli co/kogo można by za tą kasę ściągnąć. oczywiście wole, żeby został, ale świat się nie zawali po jego odejściu.
1
@fcbcampeones0809 Dla mnie Neymar przeskoczy w zarobkach Messiego i Ronaldo, kwestia 2 lat, jest marketingowo najbardziej perspekywiczny wiec klub powinien zrobić wszystko aby został
0
@tmQbassive No wlasnie a nie powinien zarabiac tyle co Leo. Neymar nigdy nie wskoczy na poziom Messiego. Poza tym marketing w Barcelonie schodzi na drugi plan, tu licza sie trofea.