- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
1
Jak oceniacie taką formę Euro z 6grupami nie 4?
1
@Gudony Zdecydowanie na plus.
2
@Gudony ja wolalem 4 grupy: poziom Euro byl wyzszy - wlasciwie co mecz to byl hit, a teraz to mecze na poziomie eliminacji mamy: Wegry - Austra, Szwajcaria - Albania itp. - zadna grupa nie jest jakas zbyt mocna
W Euro 2012 mielismy grupy takie jak: Wlochy, Hiszpania, Chorwcja, Irlandia
Anglia,Francja, Szwecja, Ukraina,
grupa smierci : Portugalia, Niemcy, Holandia, Dania
Do tego z az 4 grup wychodza po 3 zespoly, wiec tak naprawde wiele druzyn bedzie gralo mecz numer 3 o pietruszke.
Zapewne w fazie pucharowej emocji bedzie juz sporo.
0
@mekston Jeśli chodzi o ten 3. mecz to myślę, że więcej drużyn będzie grać o coś, niż o pietruszkę. Mając 1 punkt po 2. kolejkach można jeszcze myśleć o awansie z 3. miejsca.
0
@Jojko No tak ale ich przeciwnicy bedą zespołami które bedą mieć na koncie 4 lub 6 punktow - co jest równoznaczne z pewnym awansem - wiec bedą dawać szanse rezerwowym. Aczkolwiek zgadzam sie ze wiele zależy od tego jak to punktowo bedzie w poszczególnych grupach
0
@mekston W przypadku 6 pkt może i będą dawać szanse rezerwowym, ale na pewno nie w przypadku 4 pkt, gdzie drużyna będzie chciała co najmniej zremisować (a może i wygrać), żeby zająć pierwsze miejsce w grupie i później trafić na teoretycznie słabszego rywala w 1/8 :)
0
@Jojko No właśnie - tu rownież zależy od układów w grupie - moze byc jak mówisz ale nie musi - bo jednak odpoczynek dla podstawowych graczy to duży handicap a późniejsza gra czy z 2 czy 3 zespołem wcale nie misie sie wiele różnic - bo z grup wciąż wyjdzie sporo drużyn średnich - a kombinowanie na dalsza metę w tej drabince to juz karkołomne zadanie.