- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
14
Cieszę sie jakby właśnie Barca obroniła tytuł LM :') Najlepsze zwyciestwo w historii finałów NBA. Z 1-3 do 4-3 przy dwóch meczach na terenie GSW. LeBron ma swoj upragniony tytuł z Cavs, jego kariera jest juz kompletna. O to jaki tytuł! Dobranoc :')
2
@wachaFCB Również jestem z tego zadowolony. Teraz rekord GSW w sezonie zasadniczym nie robi takiego wrażenia i nie ma żadnego znaczenia skoro przegrali finał :-) Lebron spiął tyłek i pozamiatał. Triple double w ostatnim meczu mówi samo za siebie.
0
@Danny Gaucho Akurat rekord GSW robi dalej takie wrażenie - zwłaszcza ze nie odpadli zaraz w play off - tylko byli w finale i przegrali 3-4. Do tego powiedziałbym ze ich rekord wciąż robi niesamowite wrażenie biorąc pod uwagę ze zrobili go w konferencji zachodniej w której aż roi sie od drużyn które mogłyby grać w finale. Nie wygrali i wielkie gratulacje dla Cavs niebywały comeback - ale co do rekordu to co zrobili to i tak genialna runda.
3
@mekston Pewnie ze robi wrazenie, problem w tym, ze brzydko mówiąc jest gowno warty bo najważniejsze jest by na koniec zgarnąć tytuł. Bulls z 95-96' ten tytuł zgarnęli po rekordzie 72-10 a GSW przeszło do historii jako prawdopodobnie najwięksi frajerzy finałów.
3
@wachaFCB Lebron pokazał kto jest najlepszym defensorem. Cavs mieli gorszy skład niż Miami Lebrona. W zasadzie miał tylko Irvinga do gry bo reszta to zadaniowcy na 5 minut. Thomson to do walki pod koszem .
Ostatnie 5 minut było podsumowaniem finałow. Curry i Thomson nic nie zrobili poza ładowaniem trójek.
Jeśli masz 73-9i tak sędziowie popchali by zaliczyć to 09 a w finale dajesz ciała ze stanu 3-1 na 4-3 to niestety ale sfrajerzyłeś sie.