- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
90
Bravo pożegnał się z Barceloną pożegnalnym listem na Instagramie.
WItam wszystkich,
Chciałbym, aby te słowa mogły wyrazić wszystko, co w tej chwili przechodzi przez moją głowę, gdy muszę pożegnać się tak wielką instytucją, jaką jest FC Barcelona, której barwy z dumą broniłem przez ostatnie dwa sezony. To dla mnie zaszczyt, że podczas pobytu w tym klubie, zdobyłem osiem z dziesięciu możliwych do zdobycia trofeów. Dodatkowo dwukrotni zdobyłem Copa Amercia z reprezentacją mojego kraju, Chile. To będzie łatwe do zrozumienia, że dwa ostatnie sezony będą ciężkie do zapomnienia, ale na zawsze pozostaną w moim sercu.
Jednak w sporcie interesy obu stron nie zawsze są takie same. Teraz podjąłem inną decyzję, z entuzjazmem i nadziejami na odniesienie sukcesu. Z racji tego zanim się pożegnam, chcę podziękować całemu sztabowi, trenerom Barcy oraz kibicom za spędzone momenty z wielkimi zawodnikami, jak i za miłość i wsparcie, jakim mnie obdarzali na każdym kroku. Mogę śmiało powiedzieć, że czułem się tutaj jak w domu i zawsze będę nosił Barcelonę w moim sercu.
Powodzenia w przyszłości i ogromne podziękowania dla wszystkich.
Visca el Barca y Visca el Catalunya!
Claudio Bravo.
7
@ViscaBarca123 Szacunek dla niego na zawsze :)
2
@ViscaBarca123 Dziękujemy ci Klaudiusz za wszystko co dla nas zrobiłeś.
0
@ViscaBarca123 "Co 6 baniek, to nie 3, więc sami rozumiecie. Buziaki, Klaudiusz."
0
@ViscaBarca123 Powodzenia!!!