- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 710 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 710 Culés
1
Wie ktoś w końcu komu kibicuje Tomcio Lis? :v
Na swojego tt dodawał zdjęcia sprzed finału LM 2016 (był w koszulce Realu) i przed El Clasico, z 21 listopada 2015 roku (w szaliku Królewskich).
Kilka miesięcy temu spotkałem się z komentarzem, że wcześniej dodawał jakieś zdjęcia w koszulce Barcy (dokładnie już nie pamiętam). Jedna z jego córek dodała zdjęcie przed finałem LM 2015 roku na którym miała czapkę Juventusu, a Tomcio był wtedy normalnie ubrany.
Widać, że sportowa rodzinka
he
Sezonowcy czy jak? :v
36
@DaPi Nie wiem ktoremu klubowi kibicuje ten Pan ale jesli chodzi o reprezentacje to mysle ze jest kibicem narodowej druzyny Niemiec. Wszak to dla nich pracuje a tylko mieszka w Polsce.
0
@krajana Nie no zdjęcia z meczów Polaków też widziałem
he
0
@DaPi Bo może to był mecz Polska - Niemcy :D
0
@DaPi Niemcom kibicuje :)
0
@Amigo_Blanco Był to mecz Polska - Irlandia z 11.10.2015 roku :D
i nawet dodał opis do tego zdjęcia 'Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest' :D
Widzę, że kolejny kibic Realu na fcbarca.com :D Coraz więcej Was tu jest :D
0
@DaPi Na meczach Polaków można go spotkać ponieważ jest niemiecką wtyką i czasami obserwuje nasze mecze aby potem zdać raport Niemieckim służbom tak aby Ci nas szybciej rozszyfrowali. :)
0
@DaPi Mnie tu już 2 rok leci, ale ostatnio coś mało czasu na udzielanie się :P
4
@krajana "Niemiecką wtyką"
W takich chwilach zaczynam wątpić w ludzkość.
1
@zaq12wsx Jeżeli się nie zgadasz to bardzo chętnie wysłucham Twoich argumentów. Bo jak na razie to ja wątpię w Ciebie skoro Twoim jedynym uzasadnieniem jest że wątpisz w ludzkość.
No chyba że kolega jest z "KODu" to wtedy nawet nie mamy o czym rozmawiać.
0
@DaPi Ja się w ogóle dziwię, że on się czymś innym interesuje niż samotnymi Ukrainkami, Kaczyńskim, PISem i Magdaleną Ogórek...