- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
0
http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/polska-fundacja-narodowa,227,0,2244067.html?src01=6a4c8&src02=facebook_finanse Co tu sie wyprawia? Fundacja ma dostac pol miliarda zlotych od spolek skarbu panstwa, a jej cele statutowe sa owiane tajemnics lub bardzo ogolnikowo zdefiniowane?!!! Niech oni juz przestsna sie kimpromitowac, dosyc tego kolesiostwa!!!
5
@FCB_1899 Są ważniejsze problemy!Nie słyszałeś jaki "czołg" zmasakrował limuznę pani premier? :)
3
@norbi77 I Jeszce mają mu zamiar postawić zarzuty, czy już mu postawili. Ktoś musi być winny, ale na pewno nie pracownicy BOR-u. Znaleźli sobie kozła ofiarnego w postaci biednego kierowcy Seicento. Cyrk na kółkach dosłownie.
0
@norbi77 Slyszalem tylko, ze jego kierowca byl pod wplywem fal elektromagnetycznych... Myslisz, ze stoi za tym Tusk finansowany przez Sorosa oraz Stonoge?
0
@Piotr,1985 Dziś w TVP ma wystąpić Szydlo i zakładam że będzie mówić o bohaterskim zachowaniu Kierowcy kiedy nie staranaowal tego małego autka tylko wybrał drzewo.
0
@norbi77 Przecież ta sprawa została tak upolityczniona, że aż oczy bolą. Nie wiadomo komu wierzyć. Jedni o tym, drudzy o tamtym jak zwykle w świecie polskiej polityki, a szaraczki się napędzają...
0
@krzychu1526 Jaka polityka co ty mówisz....sytuacja jest prosta jak cep .Jadą trzy rządowe auta i nikt nie ma prawa ich rozdzielić.
0
@Tom30 No to czemu od paru godzin każdy pisze coś innego? Każdy inną wersję podaje? To się nazywa upolitycznienie sprawy, która jak piszesz jest prosta...
0
@krzychu1526 Dla osób które mają trochę pojęcia w temacie sprawa jest prosta ,odległość między samochodem nr 1 a samochodem nr 2 który był chroniony była zbyt duża .Oczywiście trzeba też dodać linie ciągła,wyprzedzanie na skrzyżowaniu no i młodego kierowcę który się pogubil.
0
@Tom30 https://x.com/antyleft_/status/830813630572564481
Znalazłem taką wersję zdarzeń i chyba się do niej będę przychylał. Fakt, faktem, że wypadków z udziałem rządzących było w ostatnim czasie zdecydowanie za dużo.