- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
3
Arsenal też podobno mocno zainteresowany Sampaolim w kontekście zastąpienia Wengera. ;)
A Barcelona, jako klub, zasiądzie na ławie oskarżonych za przestępstwo/a popełnione przy transferze Neymara.
Nie wiem czy to możliwe, ale "śmiesznie" by było, gdyby sąd uznał, że transfer Neymara został dokonany (mocno) nielegalnie i go unieważnił. Brazylijczyk tym samym stałby się wolnym zawodnikiem.
2
@hen0x Sampaoli jeśli w te lato opuści Sevillę to tylko dla Barcelony
1
@hen0x No i by jeszcze uznali wszystkie spotkania w których grał za niezgodne z regulaminem (nieuprawniony zawodnik w składzie) i przyznali walkowery na korzyść rywali ;)
1
@D10SLEO Skąd wiesz, rozmawiałeś z nim?
Być może zarząd nawet nie łoży mu oferty. Jeśli zgłosi się Arsenal, to może nie odmówić. Mocny klub, wielkie pieniądze i Alexis, z którym zna się reprezentacji.
Lista kandydatów do zastąpienia Lucho jest długa (i marna). Koeman, Blanc, de Boer, Valverde, Unzue, Eusebio. Aż mnie skręca na myśl o którymś z nich. Oby zarząd nie dał dupy i zatrudnił Jorge, bo inaczej marnie się to może skończyć.
1
@Bobo25 Do tego nowy ban transferowy i zakaz wykonywania zawodu dla Neymara. No i terminy ich zakończenia specjalnie ustawione tak, żeby nie mógł wrócić do Barcelony.
Ach te czarne myśli. :D
1
@hen0x nie rozmawiałem z nim, ale wątpię, że w ogóle odejdzie, bo ma swój projekt w Sevilli a chodziło mi o to, że jak będzie miał do wyboru Barcelonę/Arsenal to po jego wypowiedziach sądzę, że wybierze Barce, bo to ostatnia szansa na trenowanie Messiego a sam mówił, że chciałby go codziennie oglądać na treningu.