- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
1
Podobno Lewy ma nie zagrać z Realem
0
@Socjopata Skąd informacja?
0
@Eleri Kucharski powiedział o sytuacji po treningu w której Lewy miał problem z rozdawaniem autografów i napisał do niego smsa o treści "słabo". Lekarze mają dokonać starań, aby jakimś cudem dał radę w środę zagrać
0
@Eleri to jest jego wypowiedź po innym podejrzeniu urazu...
po BVB ma inny problem
0
@Socjopata Dzisiaj Lewandowski normalnie trenował. Zobaczymy. Ja sądzę, że zagra, bo takie przypuszczenia niczemu nie dowodzą. Z nami dwa lata temu grał z urazem czaszki.
4
@Socjopata Kucharski... Ten człowiek powinien być usunięty z otoczenia związanego z piłką nożną.
1
@Eleri Pisze przecież, że po treningu poszła wiadomość od Roberta, może Kucharski mydlić oczy, ale na meczu nikt nie będzie oszczędzał Polaka, wręcz odwrotnie będą się celowo o niego obijać, tak samo jak będą grali na Ramosa, który jest kartkę od zawieszenia.
0
@Socjopata Przecież w Bayernie nie są kretynami ,jakby mu coś było to by dzisaj nie treneował .Badania juz przecież dawno przeszedł.
0
@Socjopata Nie wiem o który trening ci chodziło - dzieiejszy czy może wczorajszy. Przeczytałam właśnie na polskiej stronie Bayernu że Lewy dzisiaj normalnie trenował i ma być gotowy. Te niepokojące informacje widziałam tylko na stronach typu WP czy sport pl, którym ja w ogóle nie ufam. Zobaczymy jutro, bo jak mówisz może to być tylko mydlenie oczu.
0
@kLVeB Kucharski niech się lepiej nie wypowiada już.