- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
0
Kurcze, Jacek Kurski jest kibicem Barcelony.
3
@sebasek99 kurcze, Justin Bieber tez.
0
@jaikuba A on nie pozował gdzieś z koszulką Realu?
0
@sebasek99 tego nie wiem, wiem tylko , ze lub Barke.
0
@jaikuba O jezu. To już dwa zgniłe jabłka.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sebasek99 Kurcze ale masz problem! Nie kibicuj jak Ci to przeszkadza! Czemu zgniłe?! Nie wiem co masz do Morskiego. Pewnie uważasz ,że jest Goebellsem bo Ci tak powiedziały pewne pełne g. media
0
@fcbarcafan19 To Morskiego nic nie mam. To Kurskiego za to trochę :) TVP kilkakrotnie już przesadzała z propagandą np. ostatni materiał o "sukcesie" w Cannes. Pozatym fatalne wyniki finansowe, nieciekawa ramówka. Goebellsem go nie nazywam, bo to nisko poziomowe porównanie i to sam sobie dopowiedziałeś. Proponuje ci trochę wyluzować.
0
@sebasek99 No dobra ,ale ostatnio co chwilę ktoś nawala , że wielka propaganda się wylewa z TVP i w ogóle ,a wcześniejszych lat nie pamiętają...
0
@fcbarcafan19 I ze względu że dawniej też tak było (według ciebie, a według mnie, nie była aż taka stronnicza, dzisiaj ktoś spoza PiS i jego kółkeczka wafli nie ma tam wstępu) mają nie gnoić Kurskiego? Zwłaszcza, że chcą podnosić abonament, no i na to idą jednak nasze podatki, a jakość usług świadczonych przez TVP jest mierna.
0
@sebasek99 Jest mierna ale to nie zrobiło się za PiS. Wcześniej też były denne seriale i debilne programy. Była też ogromna nawalnaka na PiS itp. Kraśko to w ogóle był żenujący. Poza tym wszyscy inni kochają PO i Nowoczesną i tylko złe strony pokazują.