- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
0
Panowie a co myśliecie o takim składzie i taktyce :)?
Oczywiście Roberto spokojnie może grać np za Fabinho albo Iniesta za jednego z DM i grałby wyżej.
http://www.footballuser.com/1595668/FC_Barcelona
1
@matirix20 Dwóch typowych DM'ów i Messi na 10? Środek pola funkcjonowałby gorzej niż w tym sezonie.
0
@matirix20 Dobre ustawienie na kontry, ale Barca częściej gra atak pozycyjny, więc wątpię, żeby takie rozwiązanie się sprawdziło.
2
@Katalonbar Ale zauważcie, że dwóch bardzo dobrze wyszkolonych technicznie defensywnych pomocników.
1
@Katalonbar Żeby grać z kontry to trzeba się bronić. Cięzko o to z Messim,Neymarem,Suarezem i Dembele którzy o defensywie mają takie pojęcie jak Cristiano o dryblingu.
0
@Rivaldo83 Rozumiem, że umniejsza się tutaj Ronaldo, ale no bez jaj. Chyba, że dla Ciebie drybling to wzięcie 3 na plecy jak Messi, albo okiwanie poprzez np Elastico jak Ronaldinho :P Można faceta nie lubić, i większość ostatnich wpisów na La Rambli jest o nim, ale żeby na siłę szukać, jakiś przywar, zwłaszcza tak nieprawdziwych, to małostkowe i generalnie żenua
1
@morrison77 Czemu nieprawdziwe? Nie od dziś wiadomo, że Ronaldo nie potrafi minąć 1 zawodnika, a co dopiero 3 :o
1
@Rivaldo83 Neymar co by nie pisać charuje w obroni i to nie mało.
0
@nitey Czyli chcesz mi powiedzieć, że te wszystkie kompilacje na YouTube to fotomontaż i pic na wodę, bo on by nawet Mariusza Jopa nie przeszedł? Bo mimo, że na YT to nawet Douglasa można przedstawić jako cracka, to jednak gdyby Ronaldo nie potrafił choćby jednego przedryblować, to ciężko by było taką kompilacje chyba złożyć?
Obejrzyj kiedyś parę meczy Ronaldo (obiektywnie) poza El Classico czy Finałem LM, i dopiero wtedy oceń.
To, że nie potrzebuje już 15 razy przełożyć nogę nad piłką, jak kiedyś, żeby kogoś minąć, nie znaczy, że nagle stracił drybling. Po prostu teraz częściej stosuję mijające przeciwnika przyjęcie kierunkowe, czy balans ciała.
Szanujmy się :p
0
@morrison77 Oglądałam większość meczy Ronaldo w tym sezonie, w poprzednich też często. Od sezonu 13/14 nie uświadczyłam jakiegoś powiewu geniuszu z jego strony. Bo machanie nogami nad piłką to nie drybling, a on tylko to potrafił przez całą karierę. I ten jego mityczny drybling z Premier League - szanujmy się ;) tam są hektary wolnego miejsca.
"mijające przeciwnika przyjęcie kierunkowe, czy balans ciała." dobre sobie xd