- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1086 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1086 Culés
2
Widzę, że z wielu źródeł napływa informacja o wymogu 110 mln ze sprzedaży zawodników, jaki PSG musi spełnić. Jeśli to prawda, to mamy spory problem. No bo jeśli Neymar chce odejść to odejdzie nawet w ostatnim dniu okienka - nie wierzę, że dla Barcelony zostałby jeszcze rok, gdyby np Paryż dopiero 31 sierpnia mógł opłacić klauzulę. PSG, domyślając się tego (lub może nawet wiedząc to), nie musi się spieszyć ze sprzedażą swoich zawodników. Poza tym nikt tych zawodników do tego nie zmusi. A Barcelona jest tutaj w najgorszej sytuacji - póki nie mamy pieniędzy, nie kupimy nikogo, chyba że ryzykując zadłużenie. I może się okazać, że albo Neymar zostanie, a obok niego zakupiony za 100 mln Coutinho lub Dembele, albo Neymar odejdzie, a my nie zdążymy kupić nikogo. Nie zazdroszczę działaczom Barcelony w tej sytuacji - nie mają łatwo. Oczywiście gdyby Brazylijczyk wyszedł i powiedział "chcę odejść" to by wiedzieli co robić, ale jak jest, każdy widzi.
2
@PJ777 Jeśli Neymar odszedł by w ostatnim dniu okienka tym samym uniemożliwiając już ściągnięcie kogoś w jego miejsce pokazał by twarz największego skur***a w obecnym świecie futbolu.
1
@PJ777 Jesli kupimy Cou i Neymar zostanie to sytuacja bedzie dobra - Cou zajmie pozycje Iniesty a alternatywnie w zaleznosci od sytuacji bedzie mozna wystawic go tez na LS (kartki, kontuzje).
Ta druga sytuacja ze nie many nikogo jest bardzo slaba
Trzebaby tylko sprzedax kogos - Rafinhe, Denisa, Arde, Gomesa
Inna sprawa ze w interesie PSG nie jest sciaganie go w oststnim dniu okienka gdyz traci czas na aklimatyzacje i zgranie z partnerami z zespolu