- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1326 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1326 Culés
22
Jakby ktoś chciał się dowiedzieć, jak zagrał Dembele w dzisiejszym meczu, to oto moja opinia.
Pierwsza połowa słaba. Na początku, już w 3', zwodem ciała minął 2 graczy Bayernu i napędził akcję krótkim podaniem prostopadłym. Od tego czasu, aż do 24' był praktycznie wyłączony z gry. Dopiero właśnie w 24' świetnie dograł piłkę wolejem w pole karne, ale kolega z drużyny strzelił prosto w bramkarza. I na tym zakończyłbym pierwszą połowę.
Druga połowa zdecydowanie lepsza. W 51' świetnie utrzymał się przy piłce mimo ataku 2 rywali. W 60' bardzo dobre podanie górą do Piszczka za linię obrony Bayernu. 63' i naprawdę dobre podanie górą w pole karne do Castro, zabrakło centymetrów. W 71' popisał się świetnym podaniem prostopadłym, które okazało się asystą do Auby przy bramce na 2:1. Kilka jeszcze dobrych, otwierających podań, jak np. z 75' czy 86'. Do tego pewnie wykorzystana jedenastka w serii rzutów karnych (strzelał prawą nogą).
Według mnie, Barcelona powinna kupić go w miejsce Neymara, bo jest naprawdę bardzo dobrym graczem, który może się jeszcze bardziej rozwinąć. Jeśli prawdą jest to, że Borussia chce 100 baniek, to jak przegapimy taką okazję, to szkoda gadać, bo za rok Francuz może być o wiele droższy.
3
@BaroPodertos dobrze napisane widać, że wnikliwie śledziłeś poczynania Dembe. Natomiast uważam, że nie "może" a na pewno za rok będzie droższy (bez względu na to czy będzie u nas czy zostanie w BVB)