- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
2
UPDATE 14.08.17
1. Coutinho will keep trying 'whatever it takes' to go to Barcelona. But Liverpool insist: he is NOT for sale. LFC have no plans to meet FCB
2. Coutinho's transfer request does not change at this point the "definitive stance" of the club. They do not want to get rid of him
3. Klopp's words interpreted as him resigned to lose him but he's actually confirming that he is not for sale. Not everybody want to listen
[GuillemBalague]
0
@Gacork no i pięknie. to jeden cel mamy już z głowy. zobaczymy co teraz zarząd zrobi. jest eriksen, jest sigurdson, no, ale oni paulinho wolą
0
@Gacork To niech zostaje i psuje im atmosfere w klubie. Prosić się nikt nie będzie.
0
@blaugrana_36 Mało prawdopodobne jest to że Cou do nas przejdzie. Zegar tyka a wskazówka żenadometru rośnie. Wczorajszy mecz dobitnie pokazał że transfery są potrzebne i to piłkarzy z najwyższej półki. Wczoraj miałem wrażenie że Valverde zmianami które dokonał chciał pokazać jak "silny" mamy 1 skład i naszą ławkę.
0
@Gacork 100% racji, ale kogo wyciągniesz jak jest 14 sierpnia? Eriksen - wczoraj dwie asysty . Dobry jest, ale Levy go teraz nie odda. Przecież mu robi całą grę. Ja bym brał tego Islandczyka za 45 milionów. Nie ma rozegrania żadnego. Kogo za Cou? Sam już nie wiem. Przecież to pozycja Iniesty, nie rozgrywającego. Jeszcze jak Roberto opylą to już całkiem się załamię.
0
@blaugrana_36 Już jest za późno po prostu. A szkoda bo tą sytuację widzą już nawet piłkarze..