- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
1
Witam. Studiuję ktos może Logistykę ?
jakie macie opinie na temat tych studiów oraz czy jest po tym praca ?
Proszę o zwięzły komentarz na temat tego kierunku bo czytając o tym w necie to raz dobre raz złe ;)
0
@Andi18 Skończyłem jakiś czas temu, polecam :) pracy jest dużo i to niezłej od razu po studiach. Z tego co zauważyłem to kluczowe znaczenie ma znajomość języków (ja znam dobrze tylko angielski). Piszę o sytuacji w Warszawie na podstawie obserwacji znajomych oraz własnych doświadczeń. Jak jest w innych miastach - nie wiem. Też się wahałem ale nie żałuję ;)
0
@AV0CAD0 A jak jest z np. Matematyką ? mam z nią troszkę problemów ale oczywiście mogę się do niej bardziej przyłożyć, co obecnie robię ;)
Mam jeszcze rok więc teraz już pytam, bo jestem obecnie
przed wyborem studiów a raczej ukierunkowaniu się pod nie
Dziękuję za komentarz ;)
0
@Andi18 Nie jest to zly kierunek, ale nie wiem czy warty polecenia. Jezyki zawsze i wszedzie przydatne nie tylko w logistyce. Matma przez rok na calkiem niezlym poziomie, ale z netem spokojnie do ogarniecia. Same przedmioty malo ciekawe i malo przydatne, ale pracy po tym jest calkiem sporo.
0
@Toretto Dziękuję bardzo ;)
Myślę też nad Bezpieczeństwem Wewnętrznym i późniejszą pracą w Policji, ale wiadomo szkółka policyjna też wchodzi w grę ;)
Praca jest najważniejsza, Oba te kierunki się pokrywają z moimi zainteresowaniami także spoko ;)
Tak jak wspominałem oby praca dobra była, żeby za młodu już nie emigrować :(