- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 990 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 990 Culés
0
Wcześniej pisałem, że Barcelona interesuje się 3 zawodnikami Ajaxu - Dolbergiem, Justinem Kluivertem i De Ligtem. Do tej listy, jak pisze MD, dołącza Donny van den Beek.
Bardzo ciekawi zawodnicy, ciekawe czy tylko na takiej "obserwacji" się zakończy, czy jednak któryś z tych zawodników przejdzie do Barcy. Do tego dochodzi poważne zainteresowanie Maxime Lopezem, a wcześniej były informacje, że obserwujemy skrzydłowego PSV - Stevena Bergwijna. Na samym początku okienka były też pogłoski o Lucasie Torreirze z Sampdorii. Do tego w międzyczasie były plotki, że Barcelona chce ściągnąć Ismaïllę Sarra (skrzydłowego Rennes).
Świetnie by było, gdyby chociaż 3 z nich zawitała na Camp Nou, ale z naszym zarządem może być ciężko.
Teraz pytanie: 3 zawodników, których byście chcieli na Camp Nou z tego grona:
Dolberg, De Ligt, Kluivert, Berwijn, Sarr, Torreira, Maxime Lopez, van den Beek?
Ja wybrałbym Dolberga, De Ligta i Maxime Lopeza. :)
0
@ViscaBarca123 Holendrzy to nie jest dobry pomysł na ta chwilę :D
0
@samueleto Niby dlaczego? Taki De Ligt, van den Beek czy Justin Kluivert, to zawodnicy z wielkim potencjałem.
0
@ViscaBarca123 Potym co widzieliśmy w letnim okienku, to świetnie byłoby jakby jeden trafił :-)
0
@ViscaBarca123 Mam na myśli kadre Holandii to co teraz wyprawiają. Chociaż jestem za Holandią. ogólnie przydałby sie jeden Holender jeszcze i może wrócimy do czasów z Holendrami. Chociaż ten Kluivert to może być niezły grajek w przyszłości.
0
@ViscaBarca123 Kluivert juz jest u nas
0
@demsi1707 Nie ma u nas Justina.