- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 791 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 791 Culés
20
ter-Stegen: idealna gra nogami, jedna fantastyczna interwencja, bardzo dobry mecz Niemca, plus.
Semedo: kapitalny występ. Możemy mieć drugiego Alvesa, najlepszy występ z jego wszystkich w tym sezonie.
Alba: 2 asysty, pewny w obronie, najlepszy Alba od dawna.
Pique: super cieszy brameczka prezydenta. Wyeliminował proste błędy, parę kiksów, ale całokształt zdecydowanie na plus.
Umtiti: jak zawsze, nie ma się do czego przyczepić
Busquets: w rozegraniu bardzo efektywny i efektowny. Jeden faul, ale musiał wtedy zaryzykować, stary dobry Busi
Rakitić: cichy bohater meczu! Kapitalne podanie do Leo przy 1 bramce, dobrze zmieniał ciężar gry, kapitalny rajd i klepka z królem. Szkoda, że bez bramki, ale to jest ten Rakieta, jakiego znam
Iniesta: bardzo pewnie. Dobrze rozgrywał, walczył. Solidny, pewny Andres. Może bez mega fajerwerków, ale ja wierzę, że kapitan jeszcze poczaruje, jak za najlepszych lat
Messi: nie wymaga komentarza
Suarez: ambitny walczak, jest gol po kontuzji, no cóż pisać, Luisito- niezbędny element układanki
Deulofeu: szybki, ciąg na bramkę ma. Jako zmiennik bardzo dobry zakup.
Paulinho, Gomes: dobre zmiany. Gomes brawo za podanie otwierające
Dembele: asysta i dobry rajd, będą z niego ludzie
Valverde: przywraca radość gry i uszczelnił obronę. Narzekaliśmy przed sezonem, a czuję, że Barca może odpalić jak za Lucho w 1 sezonie. Obym się nie mylił
2
@BlAugrAnAPolAnd Mi wyglada na to, ze to właśnie Alba będzie pełnił role Alvesa z tak skrajnie ofensywnymi wejściami, tylko ze po drugiej stronie boiska
0
@BlAugrAnAPolAnd Alba pewny w obronie ? Takiego babola jakiego zaliczył w naszym polu karnym , po którym powinna być bramka dla Espanyolu to musi wpłynąć na jego końcową ocenę .