- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
1
"Macierewicz: znaleźliśmy w zapisie jednego z rejestratorów moment eksplozji."
Chodzi oczywiście o katastrofę smoleńską. Ciekaw jestem ile w tym prawdy, co by nie mówić o nim, musi mieć jakieś argumenty bo to poważne słowa.
3
@DamianVeB11 Było już sto takich wypowiedzi wcześniej, że są na stoprocent pewni, że już "ponad wszelką watpliwość wiemy". Tyle, że od dawna widać że całą sprawę wykorzystywali politycznie. Zresztą wystarczy popatrzeć na ekspertów z jego zespołu- są tam wszyscy oprócz poważnych naukowców znających się na lotnictwie.
0
@DamianVeB11 ten gość jest zabawny,jak długo będzie robił te swoje ekspertyzy i spekulacje ?:D
swoją drogą,sam jestem pewny że to wypadek nie był,nie możliwe żeby tylu generałów i osobistosci nagle zgineło,
ale on serio chce wywołać wojnę z ruskimi którzy nas w kilka godzin zniszczą ? no sory ja podziękuje
1
@DamianVeB11 Jakie argumenty? Oni co miesiąc mówią że są co raz bliżej "prawdy"... Słuchać się już tego nie da. Eksplozja w kilkuset tonowym sprzęcie który z impetem uderza w ziemię toż to szok...
0
@Bambus222 A co to wg Ciebie przepraszam było? :)
3
@DamianVeB11 Spokojnie....jak twierdzi wielki (mały) prezes to prawda jest coraz bliżej...od kilku lat i ciemnogród to kupuje.(Wspomagane 500+).
1
@DamianVeB11 Chłopie przestań, traktujesz go jak normalnego człowieka?
Przeczytaj sobie książkę Piątka, wiele Ci wyjaśni na jego temat.
0
@kamyk_23 A czy ja napisałem że w to wierzę? Trochę za poważne oskarżenia żeby sobie je wymyślać. Jeśli była jakaś eksplozja to ktoś musiał ją wywołać, nieprawdaż?