- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
3
Jak Waszym zdaniem powinien wyglądać skład reprezentacji Argentyny na Mundial 2018?
Według mnie tak:
https://www.futbin.com/18/squad/528642
0
@DaPi Myślę, że można próbować przewidzieć zestawienie wielu reprezentacji, ale na pewno nie Argentyny. Co do Dybali, to wydaje mi się, że na turniej nie pojedzie. Podobnie jak Higuain.
0
@DaPi inny prawy obrońca
1
@GenerałXavi Sampaoli stara się budować drużynę przede wszystkim na zawodnikach, którzy będą pracować na Messiego. Na turniej można zabrać tylko 23 piłkarzy. Po co ma zapełnić miejsce Dybalą, który nie będzie grać, skoro może zabrać kogoś, kto da mu jakąś opcję taktyczną?
0
@Messibestplayerintheworld Właśnie tak się zastanawiałem, bo Zabaleta to taki agresor trochę. 8 meczów w tym sezonie PL i 4 żółte kartki wyłapane, ale jednak ma doświadczenie. Wiele lat w PL gra.
1
@DaPi Bocznych obrońców to Argentynie brakuje. Na prawo mają tak naprawdę Zabaletę i Mercado. Wydaje mi się, że Sampaoli raczej będzie się nastawiał na 3 stoperów i jakieś wspomaganie ich wahadłowymi.
0
@hen0x Pojechac to raczej pojedzie - chociazby ze jesli cokolwiek stanie sie Leo to bedzie mial idealnego zmiennika.
0
@hen0x 23 graczy i Dybala ktory na upartego moze zagrac wszedzie w ataku, ma strzal z dystansu (poza nim i Messim w ARG slabo z tym) to jest opcja taktyczna.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPi Tylko nie Biglia.
0
@DaPi Za ofensywnie...powinni się wzorować na Sabelli z 2014 r., akurat wtedy gdyby nie kontuzja Di Marii, to myślę, że by zostali mistrzami świata.
2 DM'ów to konieczność, jak nie 3 nawet. Drużyny europejskie są dużo bardziej zdyscyplinowane taktycznie i nie można zostawiać na takim turnieju aż tak dużo miejsca na ewentualne kontry.