- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
1
No i potwierdza się to, o czym ostatnio pisałem: rywalizację na prawej stronie obrony wygrywa Sergi Roberto.
Przed Semedo jeszcze długa droga. Zagrał słabe 60 minut z Atletico i poszedł w odstawkę. Współpraca na prawej flance wygląda dużo lepiej, kiedy gra Sergi.
Ciekawe czy doczekam czasów, kiedy kosztem tej dwójki wykopany zostanie z pierwszej jedenastki Ivan Rakitić.
0
@hen0x W sumie ciekaw jest jak radziłaby sobie drużyna grając 4-4-2.
W pomocy Roberto,Paulinho,Busquets i Iniesta.Messi jako wolny elektron (czyli jak zwykle) i Suarez na szpicy.
2
@hen0x Semedo jest lepszym obrońcą niż Roberto, a Roberto powinien grać w pomocy
1
@hen0x A mi się wydaje że Valverde po prostu co meczyk rotuje, zauważ gra raz ten raz ten.Patrzac na dzisiejszego przeciwnika to można stwierdzić że Semedo wygrywa bo jest to mecz mniej ważny na Camp Nou z ostatnią drużyna.
2
@hen0x Moim zdaniem chodzi tutaj o rozegrane minuty za które Barca musi zapłacić. Dziwny przypadek,że akurat Denis i Semedo nie grają,a to właśnie za ich minuty płaci Barca dodatkowe pieniądze.
1
@hen0x Roberto jest tragiczny w obronie, często jest objeżdżany jak dziecko albo w ogóle nie wraca na czas. Semedo moim zdaniem zagrał dobrze z Atletico. Podstawowym zadaniem PO jest bronienie i to Semedo robił dobrze. Trudno było oczekiwać frajerków w ofensywie. Musiał współpracować z Gomesem
0
@BarcaInfo Myślę, że czegoś aż tak żenującego by nie odwalili. :D
0
@hen0x Wydaje się, że nie o rywalizację tu chodzi, tylko o jakiś zamysł taktyczny Valverde z zagęszczaniem pomocy. Ciężko mi znaleźć jakiś logiczny argument, dlaczego Semedo nie gra, w obronie jest solidny, na skrzydle zdyscyplinowany, podaje celnie, wkomponował się z miejsca. Przecież widzimy to wszyscy.