- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1082 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1082 Culés
8
Widzę, że redakcja poszukuje nowych osób do pracy:
http://www.fcbarca.com/79787-15-dni-z-fcbarcacom-rekrutacja.html?utm_source=mamut&utm_campaign=news
Tak jak wspominałem wcześniej, portal powinien skorzystać z opcji patronite.pl.
Nie brakuje tam youtuberów, blogerów czy stron, które uzyskują od swoich czytelników/widzów sumy co najmniej kilkutysięczne każdego miesiąca.
Biorąc pod uwagę, że był taki dzień, kiedy to portal uzyskał milion odsłon to gdyby każdy z czytelników zapłaciłby po parę złotych to redaktorzy mogliby dostawać rozsądne pieniądze za swoją pracę.
0
@Sawik_10 A właśnie ja jestem ciekawy czy dostają i ile za swoją pracę ;D
2
@bixmix Na pewno maja kase z reklam badz jakiegos zrodla. Nie ma szans, zeby wszyscy robili to za darmo.
0
@Qlewer Nie sądzę, żeby to były wielkie pieniądze. Dla mnie to jest śmieszne, żeby pracować za darmo. Ale to nie wina osób, które prowadzą portal tylko czytelników, którzy chcieliby korzystać z czyjejś pracy za darmo.
Moim zdaniem powinni skorzystać z patronite.pl. Wtedy dziennikarze mogliby pracować tutaj normalnie na etat.
1
@Sawik_10 Powtarzam swoje pytanie sprzed kilku dni. Płacisz twórcom każdej strony internetowej, którą odwiedzasz? Śmieszne jest to, co piszesz, że to jest "wina osób, które chciałyby korzystać z czyjejś pracy za darmo". Wtedy jeszcze wyleciałeś z januszowaniem, a to już całkiem było żałosne. Piszesz to wszystko w taki sposób, jakby to był obowiązek każdego czytelnika tej strony, żeby zapłacić pieniądze.
0
@PatrychoO Nie płacę, ale klikam w reklamy, aby nabijało im pieniądze :)
Bo to jest Januszowanie. To jest czyjaś pracy. Warto byłoby to docenić.
Pracujesz za darmo? :)
0
@Sawik_10 To siedź sobie przed komputerem, klikaj w każdą reklamę i płać za przeczytane artykuły na każdej stronie, którą odwiedzisz, jeśli chcesz. Ale nie ośmieszaj się, pisząc, że czytanie artykułów na stronie nie płacąc za to, to januszowanie. Mam wyłączonego adblocka na tej stronie. Tyle wystarczy.