- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
0
Ale zrobilem głupotę... zamiast sprawdzić terminarz Barcy to umówiłem się ze znajomymi :/ Niestety za często ich wystawiam z powodu meczu :p
1
@Adriann64 Zawsze możesz odwołać :v
5
@Adriann64 A tam, moim zdaniem życie towarzyskie zawsze będzie ważniejsze niż jakiś tam mecz, którego powtórkę mogę zobaczyć w każdym momencie.
Znajomi się od ciebie odwrócą i już nie będzie tak kolorowo.
0
@DaPi No mógłbym ale sam szukałem planów na wieczór to teraz nie wycofam się. Zawsze w kiedy w sobotę wypadnie mecz to jest coś w stylu "dobra ja to dzis tylko do 20:30 bo zaraz mecz Barcy". :P
1
@Adriann64 Znam to xD
Przeważnie wychodzę wieczorkiem na miasto i jak jeszcze mecz jest ok. 21 to trochę słabo :/
0
@fc_barcelona_1899 Bardzo dobrze powiedziane. Cieszę się, ze tez masz takie podejście kolego :)
0
@fc_barcelona_1899 Ja to wole mecz bo "znajomi" tez sie odwracaja I zero kontaktu pozniej. Nigdy nie zrozumiem jak mozna byc kibicem I wyjsc na miasto ze znajomymi I meczu nie obejrzec
0
@DaPi Hahahaha no sam widzisz. Wiec dziś odpuszczę(powiem tylko że gdyby to była 1/8 to chyba bym przeprosił znajomych) :p
0
@Katalończyk 99 No można bo świat nie opiera się głowie na oglądaniu ukochanego klubu. Ja to rozumiem no to tez jest moja pasja ale oglądając mecz i nie korzystając z rozrywek, spotkań życia nie przeżyjesz.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Adriann64 Zalezy jaka forma spotkania,jakas 18stka albo cos wazniejszego typu wesele to rozumiem,ale takie wyjscie na piwo albo cos w ten desen to nie zrozumiem.
0
@mkord Eee tam da się zrozumieć sens z kontekstu wypowiedzi :)