- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1756 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1756 Culés
1
Stefan de Vrij ma umowę, która wygasa po tym sezonie. 3 gole w Seria A, wartość tylko 3ml euro mniejszą niż Umtiti i jest od niego rok starszy. Dodatkowo nie widziałam nigdzie pogłosek transferowych z jego osobą w roli głównej.
Czemu będziemy walczyć z Ajaxem i prosić, żeby sprzedali nam de Ligt'a skoro możemy zakontraktować Stefana?
Nic tylko pisać umowę, co myślicie? :)
P.S. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NASZE ŚWIĘTO. BARCA MA JUŻ 118 LAT!
0
@hakuna0matata Pytanie brzmi, czy On pasuje do Barcy?
0
@QuentinTarantino Obrońca nie ma takich wymagań jak ludzie od kreacji, chyba że masz na myśli charakter i styl życia :)
1
@hakuna0matata W Barcelonie wskazane jest by nie panikował z piłką przy nodze, nie wybijał na oślep, tylko spokojnie rozgrywał z kolegami po bokach i bramkarzem. Dobrze jakby też umiał wyprowadzać piłkę do przodu.
Nie bez powodu Umtitiego obserwowano w ponad 30 meczach.
0
@QuentinTarantino Tak jasne, ale takie wymagania, o których piszesz nie są tylko w Barcy. On gra od kilku sezonów w Lazio, do którego trafił z Feyenoordu. Holenderska piłka to jednak nie Ekstraklasa i ma wyższą kulturę i filozofię, zwłaszcza w rozpoczynaniu akcji od obrońców. Stąd wydaje mi się, że nie miałby problemu z graniem wg filozofii katalońskiej
1
@hakuna0matata To, że On gra w Lazio jeszcze nie daje gwarancji jakości, obrońcy w Serie A bywają toporni i tacy sobie technicznie.
0
@QuentinTarantino Racja, racja włoskie boiska to nie jakaś finezyjna piłka, ale myślę, że nie odbiega technicznie od Umtitiego... choć lepiej pooglądać go w akcji żeby wiedzieć na 100 %