- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1238 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1238 Culés
0
Pytanie:
W skali od 1-10 jak bardzo obawiacie się rezultatu jutrzejszego meczu?
Drugie pytanie w tej samej skali, jak bardzo jesteście pewni zwycięstwa Blaugrany?
1
@jacobFCB 5 na 5. Średnio obawiam się rezultatu i średnio jestem pewny zwycięstwa. Jak to się mówi 'El Clasico rządzi się swoimi prawami'.
0
@DaPi Moim zdaniem mecz będzie bardzo otwarty. Albo wysoko wygra Barca albo wysoko wygra Real.
0
@jacobFCB Nie obawiam się rezultatu, bo mamy spory zapas punktów i nawet przegrana nie będzie oznaczała jakiejś tam wielkiej klęski. Obawiam się tylko ze strony typowego fana, urażona duma boli najbardziej, więc oczywiście, że chcę wygranej. Klasyki mają to do Siebie, że rządzą się swoimi prawami. Teraz, kiedy Barca jest w lepszej formie powinno być inaczej ale wciąż jest jedna wielka niewiadoma.
0
@jacobFCB 1. nerwy w takim meczu zawsze są 7/10
2. z 3 opcji: zwycięstwo, remis, porażka na zwycięstwo bym dał 5/10 bo remis też nie jest dla nas najgorszy
1
@kuz No właśnie. W superpucharze Real nas zjadł. Patrząc na ich formę i na naszą, powinno być bardzo dobrze. Aczkolwiek tak jak pisałeś, te mecze rządzą się swoimi prawami ;) Dwa lata temu nikt się nie spodziewał 4-0 na Bernabeu.
3
@jacobFCB Dodam jeszcze, to może głupie, ale każda wygrana Realu sprawia, że wychodzą z jam ukrytych głęboko w czeluściach internetu ludzie nazywający się kibicami i piszący jak to Real nas zlał jak zawsze, jak to Ronaldo jest najlepszy i jak to Real bla bla bla. Wkurza bardzo. :D
2
@jacobFCB Obawiam sie tak 8/10. Nie wiem dlaczego, przed tym klasykiem jestem wyjątkowo niepewny. Chciałbym bardzo wygranej, aczkolwiek remis nie będzie najgorszy. Fajnie jakby Leo strzelił bramkę.
0
@jacobFCB Ja też 5/10. Bo tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia czego się spodziewać. Barça od początku sezonu wygląda bardzo słabo, a mimo wszystko świetnie punktuje, podobnie jak Atletico. Real też gra słabo tyle że trochę gorzej punktuje.
Real w obronie jest tragiczny, w ataku tez mają spore problemy. My w obronie gramy tak sobie... Bo trzeba sobie powiedzieć szczerze, że gdyby nie bramkarz to pewnie bylibyśmy dziś za ponoć Atletico w kryzysie.
Do tego wszystkiego dochodzi to że Real będzie, a raczej powinien być na ten mecz napakowany jak kabanosy żeby to wygrać. Z jednej strony to dobrze, bo jak się za bardzo odkryją to będzie może łatwiej ich wypunktować. Może i Ramos się gdzieś zagotuje i jakieś czerwo wyłapie? Z drugiej jednak jak na nas siądą pressingiem nasi mogą się pogubić bo nie raz już widzieliśmy bardzo głupie straty przy rozgrywaniu od tyłu w tym sezonie.
No i na koniec "martwi" przed tym meczem ta passa meczów bez porażki. Wiadomo że każda passa kiedyś musi się skończyć... Oby tylko nie dzisiaj.