- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
17
Widzę, że przekraczamy wszystkie granice. Poniżej rozmowa ludzi jaki numerek dostanie Cou po przyjściu do nas.
Skończy się jak w lecie i zostaniemy z konferencją prasową "zrobiliśmy co w naszej mocy, ale nie udało się przekonać Liverpoolu do zmiany stanowiska"
Nakręcanie się transferem Brazylijczyka trwa w najlepsze. Komedia
3
@zTx Chcialbym zobaczyc mine takich ludzi jak Ty ktorzy są pesymistami na poczatku stycznia, gdy transfer stanie sie faktem
8
@zTx To już nie można podyskutować o tym jaki mógłby numer dostać jakby przyszedł? Co w tym dziwnego? Normalna dyskusja,pewne założenia. Przyjście Coutinho to raczej kwestia nie ''czy'' tylko ''kiedy''. Ja lubię podyskutować o plotkach transferowych i raczej jest to wymiana zdania a nie komedia.
0
@szkutnik91 A skąd wiesz, że jestem pesymistą? Może jestem optymistą? Może nawet hurra optymistą? Po prostu mam wrażenie, że niektórzy już zapomnieli czego doświadczyliśmy w lecie. Konferencje prasowe Verattiego, transfer Cou kwestią godzin etc.
Od kilku lat powtarzam w koło każdemu znajomemu: Coutinho musi kiedyś trafić do Barcelony. I wierzę w to od dawna jak chyba nikt tutaj. Jednak staram się zachować zdrowy rozsądek i nie popadać w euforię, dopóki nie zobaczę "FICHADO"
1
@BarcaInfo Mimo wszystko na tej stronie bardziej "cool" jest być pesymistą i widzieć wszystko w szarych barwach... ;) Mi ciężko powiedzieć, czy w styczniu do nas trafi na 100%, ponieważ po tym jak mimo Transfer Request, nie chcieli go puścić latem, wiem, że są to ludzie zawzięci. Jednak biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia mediów (tego rzetelnego dziennikarza; drogie transfery Liverpoolu i info, że Cou szuka domu w Barcelonie), pozwala optymistycznie patrzeć na sytuację.