- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
0
Zamiast Griezmana lepiej kupić młodego pomocnika i jakiegoś młodego wszechstronnego napastnika,który na razie zaakceptuje rezerwowegi.
6
@kamilop Co lepiej to wie Valverde. Jeśli uważa, że Griezmann jest mu potrzebny i ma na niego plan to proponuję mu zaufać. Turan był życzeniem Bartomeu, a nie Enrique i jak się to skończyło wiedzą wszyscy. Ernesto wydaje się inteligentnym trenerem i wątpię, że chciałby sprowadzenia Antka bez pomysłu na niego i na poukładanie tego wszystkiego.
0
@bozyszczu O ile pamiętam to Turan był życzeniem Enrique
1
@MarioVeB! Częściej na La Rambli pisano o tym, że Turan to był pomysł Bartomeu. Ban na transfery, a on chciał głośniejszego transferu. Z Vidalem to samo. Niby 2 transfery na życzenie Enrique, a mimo wszystko grali bardziej z przymusu niż z chęci trenera. Jak było naprawdę to się nie dowiemy, ale według mnie i dość sporej liczby osób na tej stronie to Turan jednak był bardziej decyzją Bartomeu, a nie Enrique.
Edit. Tu link do artykułu z tego roku
http://www.fcbarca.com/mobile/81109-cala-prawda-o-nieudanym-transferze-ardy-turana.html
0
@bozyszczu Artykuł oparty na przypuszczeniach autora trochę tendencyjny. Ja natomiast pamiętam konferencje gdzie Enrique był pytany o Turan
0
@MarioVeB! Czyja to była decyzja to raczej już się nie dowiemy. Ale jak wspomniałem, jak na życzenie trenera to Turan odgrywał minimalną rolę (jeśli spojrzymy na koszt transferu i pensję zawodnika). Dlatego bardziej mi "pasuje" wersja pokazana w artykule.