- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
18
Jestem zażenowany wczorajszym meczem. To wstyd, żeby tak wielki klub jak MU grał takie dno! SAF pewnie tam ze trzy raz z fotela spadł jak oglądał ten mecz. Pan Żoze to kpina, a nie trener. Ciśnienie mam do teraz. Straszna szkoda, że nie skończyło się wynikiem 3 lub 4 do 0. Pogba, Lukaku, obrona- śmiech na sali...
0
@bolinho89 Zażenowany możesz być postawą MU a nie meczem. Spotkanie fajnie i przyjemnie się oglądało dzięki grze Sevilli :)
1
@chudinho Jestem zażenowany meczem. Bo mecz w którym jedna strona gra a druga kopie się po głowie i kopie rywali to gówno, a nie mecz.
2
@bolinho89 Bo Mourinho nie nadaje się do trenowania drużyn, które mają wysoką jakość indywidualną i powinny grać ofensywnie. Z każdym zespołem stara się wprowadzić ten sam schemat - żelazna defensywa i kontry. Tylko że w takim klubie jak Manchester United to wychodzi niezbyt dobrze. Zresztą w Realu też zaliczył nieudany epizod, myślę że większość kibiców tego klubu nie wspomina zbyt dobrze tego, jak wyglądała gra za kadencji Mourinho.
3
@cosinus90 Czy ja wiem, przełamał klątwe 1/8 LM w Realu, zdobył ligę z rekordem punktów i chyba strzelonych bramek. Nie pamiętam żeby grali defensywnie. A to że grali z kontry nie jest chyba jakimś antyfutbolem, którego nie da się oglądać. Wręcz przeciwnie często jego mecze w Realu wyglądały jak akcja za akcję, piłka przenosiła się z jednego pola karnego do drugiego, a że mieli niezłą pakę w ofensywie to strzelali tych bramek więcej od większości rywali.
Kibice Realu raczej niemiło wspominają kadencję Mou z powodu jego zachowania, kłótni z dziennikarzami, palcem w oko Tito, konfliktami z piłkarzami (np Casilias) podziałem szatni itd.
0
@cosinus90 Co Ty mówisz, porównaj sobie, jak wyglądał Real przed Mourinho, a po Mourinho. Nie ma wątpliwości, ze to on zbudował podwaliny pod zdobycie tego dziesiątego Pucharu Europy. Przypominam także, w jakiej my wtedy byliśmy dyspozycji, a pomimo tego coś tam Portugalczyk wygrał.
Co do stylu, to myślę, że tamten Real lepiej się oglądało niż choćby ten obecny. Tamte kontrataki były na naprawdę wysokim poziomie.