- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1759 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1759 Culés
1
3 perełki Guardioli i Tito Vilanovy na boisku w Valencii, Tello, Bartra, Montoya. szkoda że choćby jednemu z nich się nie ułożyła kariera tak jak by się mogło wydywać z 6-7 lat temu
0
@rademenes Tello zbyt jednowymiarowy w ataku; Montoya - bez blysku w ataku a w obronie to roznie bywalo;
Bartra chyba wydawal sie najlepszym z tej trojki do osiagniecia czegos wiecej ale tez to nie bylo to kiedy zaczely sie mecze z Topem
0
@mekston Nie no to wiadomo że nie okazali się na poziom Barcy. Ale i tak oni się w ogóle dostali do 1 zespołu i też nie tylko oni w tamtym okresie bo jeszcze do nich dołączyli Rafinha czy Roberto, no był jeszcze Jonathan ale ten głównie na trybunach siedział. To było normalne że na ławce mamy zawodników z Barcy B lub takich którzy właśnie z Barcy B na stałe trafili do 1 zespołu. A teraz? Arnaiz postrzelał trochę w rezerwach i już na okładkach wszystkich gazet był i wszyscy nagle w szoku że mamy jakiś talent w rezerwach. To jest trochę smutne. Ostatnimi piłkarzami którzy dostali się do 1 zespołu byli Munir i Sandro a przecież niedługo 4 lata będą od tego, masakara.
0
@mekston nie zgodze sie, Tello tak jak bojan nagle zgasł tak puff i koniec
Pamietam Leverkuzen, ładnie sie rozwijał, był jednowymiarowy ale i skuteczny,ta szybkosć bya bardzo bardzo przydatna! jego rozwoj zachamował strasznie Neymar i nie ma co sie dziwić,ale jak Tello miał grac jak za 57 mln przyszedł Ney