- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
0
Jako, że w niedługim czasie mam egzaminy pytanie dla Was.
Gdy piłka jest w grze bramkarz we własnym polu karnym agresywnie uderza współpartnera ręką w
twarz. Decyzja sędziego?
0
@joloskyy Dlaczego bramkarz mialby uderzyc swojego wspolpartnera tym bardziej agresywnie? W takich sytuacjach sedzia przerywa gre, jesli sie zderzą
0
@joloskyy Czerwona kartka i rzut karny?
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@joloskyy Hmmm, wspolpartner, jak mamy to rozumieć?
0
@Pusshi Dokładnie tak. Brawo :)
0
@Socjopata A mało to razy dochodzi do kłótni we własnej drużynie? Zwłaszcza na niższym szczeblu rozgrywek. Daleko nie szukać, Artur Boruc też miał kiedyś spine z obrońcą z Celticu
0
@Kredon Czyli np. bramkarz uderza swojego obrońcę.
0
@Socjopata Pamiętajmy, że piłka nożna to nie tylko najwyższe ligi. W A i B klasach dzieją się różne rzeczy.
0
@Socjopata Spytaj Boruca po co dusił swoich obrońców :)
3
@mrboom Jeszcze w zyciu nie widzialem takiej sytuacji zeby sedzia podyktowal karnego i dal czerwona kartke za klotnie pilkarzy jednej druzyny
1
@joloskyy Lata doświadczenia w B klasie na coś się przydały :D
1
@Pusshi Stałeś na bramce? :D
0
@joloskyy Też prawda, znacie jakieś przypadki konsekwencji takich zachowań w postaci karnego i czerwonej?
0
@Pusshi Rok dokładnie :)
1
@Socjopata Nie widziałeś, bo może coś takiego nie miało miejsca. Jednak przepisy mówią co należy w takiej sytuacji zrobić, ale wielu sędziów też może nie znać tych przepisów.
0
@Socjopata Niestety nie jestem gruby :/ Gram wszędzie oprócz bramki :D
0
@joloskyy Czerwień dla bramkarza za niesportowe zachowanie i rzut sędziowski chyba. Innego rozwiązania nie widzę.
0
@domin682 Tak jak odpowiadał kolega wyżej. Rzut karny i czerwona kartką.
0
@joloskyy O widzisz, czyli liczy się miejsce faulu.
3
@Socjopata Navas pchnął Pepe w swoim polu karnym i sędzia odgwizdał wolnego dla Realu ☺
1
@norbi77 Bale pchnął Navasa i też sędzia odgwizdał faul.
James pchnął Modrica w polu karnym rywali i dostali karnego.
0
@tristan87 A no tak.Masz rację ☺