- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Ligę wygramy, o to się nie boję, ale tylko dlatego że Atletico jest na 2 miejscu. Bo jeśli to Real byłby to miałbym obawy. Nie wiem jak to jest że Barca wygrywa wszystko, bądź remisuje.. Chelsea wczoraj była lepszym zespołem. To samo w pierwszym meczu.. cieszy mnie że gramy dalej, ale nie widzę tego że wygrywamy ligę Mistrzów. Jeżeli Valverde nie zrobi roszad na ligę(która moim zdaniem już jest asza) to nasi padną ze zmęczenia.. ten wysoki presing gramy w każdym meczu i widać że zawodnicy są wolni. Lepsza skuteczność Chelsea i już byśmy mieli inne nastroje.. taka ta piłka dziwny sport. Veb ;)
3
@kris81 Barcelona w tym sezonie potrafi zaskakiwac, nie gramy w kazdym meczu tego samego. Realu tez nie musielismy dusic wcale, a 0:3 z Bernabeu wywiezione.
7
@kris81 jak Chelsea mogło być lepsze jak dostało 3 braki?
1
@jeyx77x Jak Real mógł wygrać 3 razy Ligę Mistrzów w ciągu czterech lat skoro nie zawsze byli lepsi?
0
@kris81 To jest mocno dyskusyjne że Chelsea była lepsza. Moim zdaniem bliższe prawdy jest stwierdzenie, że nie była dużo gorsza. I to porównanie do biatlonu które wczoraj wszyscy wyśmiewali wcale nie jest takie dalekie od prawdy. Chelsea cisnęła cisnęła a jak przychodziło do najważniejszego podania/pyknięcia tuż przed polem karnym to brakowało oddechu, zupełnie jak na strzelnicy w biatlonie. Co z tego że wyjątkowo Barca nie zdominowała posiadania (chociaż i tak je wygrała coś w okolicach 55-45) jak z tego klepania Londyńczyków nic nie wynikało. Właściwie oddali jeden groźny strzał w Marca i jeden w poprzeczkę.