- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
3
Hmmm, niektórzy tutaj piszą, że lekko przejechaliśmy się po Chelsea albo nawet ją zmiażdżyliśmy. I tak się zastanawiam czy ja jakoś źle oglądam te mecze bo moim zdaniem Chelsea zagrała naprawdę dobrze i serio czasem nas strasznie cisnęli, do bramki na 3:0 w drugiej połowie to Barcelona praktycznie nie istniała. Oczywiście wynik jest świetny ale praktycznie każda bramka padła po błędach Chelsea ( odbitka od Alonso, strata Fabregasa, niecelne podanie Azpilicuety). Ja bym się tak nie rozpływał nad grą naszych bo moim zdaniem trzeba jeszcze sporo poprawić żeby wygrać LM.
10
@Krystian7 Piłka nożna to po części gra błędów, trzeba potrafić je wykorzystać.
Najważniejsze, że z tyłu jest bardzo dobrze i nie tracimy bramek, a z przodu mając tego małego kosmitę prawie zawsze coś wpadnie.
25
@Krystian7 Oni tych błędów nie popełnili z przypadku. To Barca swoim pressingiem ich do tego zmusiła. No i błędy trzeba umieć wykorzystać.
15
@Krystian7 Równie dobrze mogę napisać, że Willian też w pierwszym meczu zdobył bramkę po błędzie Barcelony bo nikt go nie przypilnował.
0
@Krystian7 Chelsea gra w LM lepiej niż w premier league :D
11
@Krystian7 Przecież Chelsea nie popełniła sama tych błędów, Barcelona ich do tego zmusiła, zagraliśmy świetne spotkanie i pozwoliliśmy Chelsea na bardzo mało, oddali z tego co kojarzę tylko 3 celne strzały
6
@Krystian7 Real wygra po błędach sedziego to mówią, że świetny mecz białych. Barcelona wygra po błędach rywali, do których ich zmusiła to słaby mecz.
0
@Krystian7 Tak jak wspomniales - zle ogladales. Ale to nic zlego, sam czasem ogladam bedac zmeczonym i nie wszystko wychwytuje.