- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
1
Cudowną mamy zimę tej wiosny:/
1
@Piotr,1985 U mnie wiatr i deszcz
3
@FcBforever221 A u mnie napierdziela śniegiem. Mam wrażenie, że mocniej niż zimową porą.
1
@Piotr,1985 A we Wrocławiu już słoneczko świeci:)
0
@mrboom To dobrze bo zaraz tam jadę :D
1
@Piotr,1985 U mnie taka pogoda by się przydała, ale żeby ten śnieg od razu nie topniał, mógłby chociaż tydzień, dwa wytrzymać.
1
@Piotr,1985 U mnie też napierdziela śniegiem. Ale on się zaraz topi i jest więcej błota, niż moje buty mogą znieść :)
5
@tadzik447 Kurde ja marzę już o ciepełku, zimnym piwie na świeżym powietrzu a tu niektórzy chcą śniegu i do tego długoterminowo. To nieźle:))
1
@Piotr,1985 Siedzę pod kołdrą i boję się spojrzeć w okno....
0
@Katalonka1900 U mnie właśnie przestało padać to zapewne też zaraz będzie topniał śnieżek. Dobrze, że wczoraj sobie buty kupiłem, które są idealne na taką pogodę:)
0
@July_6_BcN A co boisz się, że Yeti Cię dopadnie?:)
0
@Piotr,1985 Kalosze? :D
0
@Piotr,1985 U mnie wiatr, deszcz i śnieg ;(
0
@Pusshi https://www.pantofelek.pl/2123/kalosze-nike-haha.html
A jak najnowszy model. Gorąco polecam:))
0
@Piotr,1985 Pełna klasa, chyba sobie kupię takie na święta ;)
0
@Pusshi adidas TERREX AX2R GTX
Ale tak już na poważnie to wziąłem te buty. Nie do zdarcia. W poprzednich śmigałem przez 4 lata. Wodoodporne, lekkie, noga się nie poci i przede wszystkim są mega wytrzymałe.
0
@Piotr,1985 Do tych kaloszy weź jeszcze ten garnitur i będzie pełna fafa. Wiem, że się trochę Nike z Adidas będzie gryźć, ale taka moda teraz.
https://pl.pinterest.com/pin/289637819767473854
0
@Piotr,1985 Tak xD
0
@Piotr,1985 Zimno teraz akurat nie jest. A zimne piwko na świeżym powietrzu można pić cały rok :P