- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 696 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 696 Culés
7
Wszystkim mózgom, którzy mówią, że Guardiola przyszedł na gotowe.
Jakim cudem gość, przychodzący na gotowe, sprzedaje do Milanu najlepszego zawodnika i daje ultimatum głównemu napastnikowi?! Przecież to się tak ze sobą gryzie, że nawet zdrowo-myślący niewidomy by to zauważył.
2
@Escobarcelonista Nie chciał sprzedawać Ronaldinho, chciał żeby został. To sam Ronaldinho zdecydował się na opuszczenie Barcelony. Eto'o owszem, chciał się pozbyć ale w pierwszym okienku mu się nie udało, to Henry w wizji Pepa miał grać na 9.
0
@Escobarcelonista O ile się zgadzam z wnioskiem, to jednak nazywanie Ronaldinho w tamtym momencie kariery naszym najlepszym zawodnikiem to mimo wszystko nieporozumienie. Myślę, że kto by wtedy nie przyszedł to najpewniej chciałby się pozbyć Ronaldinho, który miał już zupełnie inne priorytety życiowe niż gra w piłkę. To był wręcz ostatni dzwonek żeby coś na nim zarobić.
0
@Gaucho Nigdy nie dowiecie się prawdy kto chciał odejść, a kto chciał kogo siłą wywalić. Pep ideałem nie jest, nie był i nie będzie, bo zdania o nim są różne. Jedni porównują go do psa, inni wychwalają.
Ronaldinho chciał sam odejść z klubu, w którym był ulubieńcem kibiców, którego wszyscy kochali, dzięki któremu ludzie pokochali Barcelonę? Za tę magię, po prostu chciał zmienić otoczenia.
Zaczął chlać i balować, jakim on się stawał wzorem do naśladowania wg Guardioli? Staczał się i się stoczył. Skończył tak jak nie powinien i nikt mu tego nie życzył. Eto'o do dzisiaj mówi, co chce i tak już zostanie. Taki typ, ale Ronaldinho na pewno od tak sobie by nie odszedł z klubu, dla którego zrobił wszystko. Miał konflikt interesów - wymagający trener, dobre kluby i dupeczki po nocach. Nie da się tego połączyć.
1
@Escobarcelonista Piszę to co przeczytałem, gdzie sam Ronaldinho i Guardiola to potwierdzali.