- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
0
Jakby przyszedł Antoś. To gdzie byście go ustawili?
6
@Kamiloza91 Na ławce. Chciałbym, żeby był naszym 12 zawodnikiem. Może zagrać wszędzie w linni ataku. Suarez kopie się po czole tak jak teraz i myk, zamiast niego gra Griezmann. Messi potrzebuje odpoczynku, myk Gryzuś gra za niego. Dembele coś nie pasuje Valdkowi do taktyki, bo chce zagrać jakiś mecz defensywnie. Myk, Griezmann gotowy do gry. Tak to powinno wyglądać.
0
@Kamiloza91 Za barek, wydaje mi się że nieźle by serwował drineczki :D
A tak serio to ja bym zagrał odważnie dla odmiany, 4-2-3-1 gdzie 1- Suarez a 3 to od lewej - Dembele, Griezmann, Messi. Zależnie od meczu jako 2 może grać dwóch bardziej defensywnych pomocników np Busi i Rakitic albo Coutinho i Busi.
Oczywiście założeniem jest, że wszyscy są zdrowi. Trochę w tym ustawieniu znowu zgaśnie Alba niestety ;/
0
@Kamiloza91 Jak by Suarez był już całkiem bez formy to za niego :p
1
@Kamiloza91 Podstawową formacją mogłoby być aktualne 4-3-1-2 (tak jak prezentowane jest to często na przedmeczowych grafikach LaLiga), a once de gala przedstawiać mogłaby się w sposób następujący:
ter Stegen - S. Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba - I. Rakitić, Sergio, Coutinho - Messi - Griezmann, Suarez.
1
@Bartek22 Z Griezmanna zrobiłbys zapchajdziure? Gratuluje pomysłu.
0
@Qlewer Jak zawodnik potrafi zagrać dobrze na kilku pozycjach(dobrze zagrać), to nie jest zapchajdziura, tylko niezwykle wartościowy 12 zawodnik, nawet nie zmiennik. Zapchajdziura to jest Andre Gomes, ale nie Gryzuś.